Ne jemi të hapur dhe rimëkëmbet prodhimin si zakonisht . Ne do të shtypim dhe dorëzojmë produktet tuaja në kohë. Mire se erdhet ne na dërgoni me email,ne do t'ju përgjigjemi në 2 orë, faleminderit.

(86)-15989226330

EN
Të gjitha kategoritë
Merrni Kuotim me Porosi Tani!!

Shtypja e ngjitëseve

Ti je ketu : home>Të gjitha produktet>Shtypja e ngjitëseve

Na kontaktoni

(86)-15989226330

+(86) 755-4476810

sales@bookprintingchina.com

Rruga Yangang Nr.5, Rrethi Haizhu, Qyteti Guangzhou, Provinca Guangdong, Kinë

  • https://www.bookprintingchina.com/upload/product/1566202287459755.jpg
  • https://www.bookprintingchina.com/upload/product/1566202287706387.jpg
  • https://www.bookprintingchina.com/upload/product/1566202290349250.jpg
  • https://www.bookprintingchina.com/upload/product/1566202287373560.jpg

Printim i ngjitësit të letrës me madhësi të personalizuar me petëzim me shkëlqim

This Customized size paper sticker printing with gloss lamination. There are 4 stickers in a sheet. Our factory has import machine and ink for printing, with high precision and colorful image, the quality can be best guaranteed.


moq:  1000PCS

Lloji i shtypjes: Shtypja e kompensuar

material: PVC, PE, letër arti, letër kraft, letër kompensimi 

Lloji i përfundimit: Petëzimi; fletë metalike; Vdes Prit

Formati i veprave artistike: PDF

PYETJE TANI

  • detajet e produktit
  • Profili i kompanisë
  • Paketimi dhe Transporti
  • Hapat e renditjes

Customized size paper sticker printing with gloss lamination

Kjo është një afishe për riparimin e makinës së zyrës. Materiali është përdorur letër arti me petëzim me shkëlqim. Ngjitësja e letrës artistike është materiali më i lirë për shtypjen e etiketës, përdoret në produktet e paketimit të shkallës së ulët, përshtatshmëria e shtypjes së materialit në letër është më e mirë se PVC.


Specifikim:

madhësi: 110 x 210mm

material: art paper sticker

Printo: ngjyra e plotë

Mbarimi: petëzim me shkëlqim

moq: 1000

paketim: kuti eksportuese dhe paletë

 

Pse na zgjodhet ne

1). Ne jemi prodhues profesional të shtypjes & paketimin e mallrave.

2). Ne mund të ndihmojmë klientin të ofrojë burime të integruara të produkteve & shërbimet e menaxhimit të prodhimit nëse produkti del nga shtypja jonë & linja afariste e paketimit.

3). Klientët tanë mund të rrisin biznesin e tyre duke u përqëndruar në shitjet e tyre, strehimi i mallrave dhe shpërndarja ndërsa ne kujdesemi për blerjen e tyre në Kinë.

4). Marrëdhënia me klientin dhe menaxhimi i prodhimit janë faktorët kryesorë që sigurojnë blerjen e suksesshme të Kinës. Llogaria juaj do të menaxhohet nga menaxherët tanë profesionistë të projektit.

5). Dorëzimi i shpejtë.

6). Çmim i arsyeshëm.

 

More details about the sticker.

DSC_0542DSC_0543DSC_0544

Si mund të merrni një kuotë?
Mirësi pls japin informacionin e mëposhtëm, ne do t'ju dërgojmë citat brenda 12 orë.
madhësi: customized
material:

PVC, PE, letër arti, letër kraft, letër kompensimi

Ngjyrë: B / W,CMYK,Ngjyra pantone,etj.
Mbarimi: Gloss / petëzim mat, vulosja e fletës së artë / argjendit / ngjyrës, Pika UV, lustrim me shkëlqim / mat, prerja, etj.
moq: 1000copë
dorëzim: EXW,FOB,CIF,DDU, etj.
pagesë: T / T, PayPal, Western Union

Mbarimi

petëzim

DSC_0884 TIM 图片 20190530113630
Gloss / Matt Laminate lustrim
Pika UV
tig1 korsi TIM 图片 20190531101050
Vulosje petë embossing Debossing
未 标题 -7 SAD10027_14 img3
Prerja e Vdesit Këndi i rrumbullakët Grusht

1. Kur mund ta marr çmimin?
Ne zakonisht citojmë brenda 24 orë pasi kemi marrë kërkesën tuaj. Nëse jeni shumë urgjent për të marrë çmimin, ju lutemi na telefononi ose na tregoni në emailin tuaj në mënyrë që të marrim parasysh përparësinë tuaj të hetimit.

2. A mund të marr një mostër për të kontrolluar cilësinë?
Mostrat nuk janë problem, ne mund të zgjedhim disa shembuj të ngjashëm të librit sipas kërkesës tuaj, duhet të paguani vetëm pak kosto transporti. Ne gjithashtu mund të shtypim një shembull për ju, por duhet të paguani një tarifë të vogël për shembull, por tarifa e mostrës do të zbritet kur të vendosni porosinë në fabrikën tonë.

 

3.Për sa kohë mund të pres të marr mostrën?

Pasi të keni paguar tarifën e mostrës dhe të na dërgoni skedarët e konfirmuar, mostrat do të jenë gati për dorëzim në 3-5 ditë. Mostrat do t'ju dërgohen përmes Express dhe do të mbërrijnë në 5 ditë pune.

 

4. Po në lidhje me kohën e duhur për prodhimin në masë?

Sinqerisht, kjo varet nga sasia e porosisë, zakonisht duhen rreth ditë për më pak se 5000 copë libër të përsosur të detyrueshëm, për librin e fortë do të duhen rreth 15-18 ditë për më pak se 5000 copë.

 

5. What's the payment term?

Kompania jonë pranon transferimin bankar dhe Western Union për prodhim masiv. Afati ynë i pagesës është 50% paraprakisht, kur të mbaroni porosinë masive, ne do të bëjmë fotografi të qarta për konfirmimin tuaj dhe pjesa tjetër do të paguhet para dërgesës.

Printime LibriKinë ka pajisje të sofistikuara testimi dhe aftësi testimi,që mund të kryejë një inspektim gjithëpërfshirës në përputhje me kërkesat e klientit në mënyrë të pavarur. Klientët që provuan shërbimin tonë zakonisht janë 100% kënaqësi . Nëse në rast të ndodhë ndonjë problem i cilësisë ose gabime të shtypjes sepse ne do të premtojmë ribotim falas ose rimbursim të parave tuaja.  Siç e dimë kostoja e dorëzimit dhe pagesa e personalizuar së bashku janë shumë të shtrenjta për ju, rregullat e kompanisë sonë para se të dërgoni të mirat duhet të mbahen 100% atëherë del standarde me cilësi të lartë. Për t'u siguruardhe çdo klient i merr mallrat për fat të mirë. Punonjësit tanë janë profesionistë në shtypshkronjë për shumë vite.  Printimi i LibritKina rregullisht kryen arsim dhe trajnim intensiv teknik, dhe të kalojë vlerësim të rreptë të aftësive operacionale për të siguruar cilësinë e punës dhe cilësinë e produktit.

Ne i kushtojmë vëmendje shërbimit të mirë pas shitjes dhe mund të merremi me reagimet e klientëve në kohë dhe me saktësi. Lehtëson klientët dhe #39;shqetësimet. Ne gjithmonë i përmbahemi cilësisë së pari, qëllimi i shërbimit të parë të klientit, dhe forcuar vazhdimisht konceptin e shërbimit të praktikuesve për t'u ofruar klientëve një shërbim perfekt. Si qëllimi ynë i madh është të mbajmë biznesin afat-gjatë me çdo klient. Dhe gjithashtu prezantoni shumë miq ose të afërm tuaj që kanë nevojë për shtyp për ne.

图片 21564654029772471.png

Me të egër mjedisi i tregut, në funksion të shkallës në rritje, në mënyrë që të përshtaten me ndryshimet e mjedisit ndërkombëtar.BibPrintingChina ka importuar me sukses ISO 9001:2008/Certifikimi i sistemit të menaxhimit të cilësisë QMS, "ISO 14001:2004/EMS" çertifikimi i sistemit të menaxhimit mjedisor, "OHSAS 18001:2007" çertifikimi i sistemit të menaxhimit të shëndetit në punë, "FSC-COC" çertifikimi i sistemit të menaxhimit të pyjeve dhe "ETI-Smeta" çertifikimi i sistemit të menaxhimit të përgjegjësisë sociale, "G7" çertifikimi i kontrollit të teknologjisë së ngjyrave, "BSCI" njohja e standardeve të përgjegjësisë shoqërore tregtare.

Ne i kushtojmë shumë vëmendje cilësisë së paketimit. Siç e dimë librat dalin në një standard cilësor të përsosur, por paketat nuk janë të forta lehtë ndodhin dëmtime gjatë dorëzimit,kështu që efektet përfundimtare janë 0. Ajo që duam është që ju lejojmë të merrni librat tanë në mënyrë të shpejtë për të na dhënë tarifa të larta dhe për të rirenditur me ne herën tjetër. Ne do të kontrollojmë çdo hap shumë mirë për ju.

图片 11564653643503807.png

 Në kompaninë tonë, e gjithë paketa jonë duhet të jetë më e fortë se e zgjedhur nga kompania e transportit. Pjesa e brendshme me qese plastike të papërshkueshme nga uji + 5Kuti kartoni AA + paletë e gjelbër prej druri + rrip plastik i mbështjellë jashtë. 

1: Na jepni hetim me email.

2: Citoni çmimin tuaj nga shitjet tona zakonisht në 1-2 orë në ditë pune.

3: Konfirmoni çmimin& vepra arti dhe Kontakt nënshkrues

4: Paguaj gjysmën e parë të parave

5: Bëni falas mostra dixhitale në derën tuaj nga DHL falas për konfirmim

6: Merrni vetëm miratimin tuaj të mostrës, atëherë filloni të rregulloni prodhimin masiv. Pasi filloi shtypjen, atëherë nuk mund të ndryshojë më. Nëse keni nevojë për ndryshim, atëherë ju duhet të mbuloni shpenzime shtesë.

7: Kur mbaron prodhimi masiv, ne do të bëjmë fotografi të qarta për konfirmimin tuaj. Pasi të keni konfirmuar se keni paguar bilancin.

8: Dërgesa nga deti ose ajri varet nga kërkesat tuaja.

9: Ju merrni libra, marrëveshja përfundoi.

 QQ 90 20190802163314

Për hapa të tërë, ne do të garantojmë se mund t'i merrni librat në mënyrë të sigurt dhe të shpejtë dhe me cilësi të lartë. Nëse ndodh rastësisht ndonjë problem për shkak të nesh në këtë proces shtypi, ne premtojmë ribotim të lirë ose rimbursim të parave tuaja. Nëse gabimet kanë ndodhur nga fundi juaj, ne gjithashtu mund të ribotojmë nëse pranoni të paguani koston shtesë të printimit. 

<