Ne jemi të hapur dhe rimëkëmbet prodhimin si zakonisht . Ne do të shtypim dhe dorëzojmë produktet tuaja në kohë. Mire se erdhet ne na dërgoni me email,ne do t'ju përgjigjemi në 2 orë, faleminderit.

(86)-15989226330

EN
Të gjitha kategoritë
Merrni Kuotim me Porosi Tani!!

Spirale & Wire-O Libri i Lidhur

Ti je ketu : home>Të gjitha produktet>Spirale & Wire-O Libri i Lidhur

Na kontaktoni

(86)-15989226330

+(86) 755-4476810

sales@bookprintingchina.com

Rruga Yangang Nr.5, Rrethi Haizhu, Qyteti Guangzhou, Provinca Guangdong, Kinë

  • https://www.bookprintingchina.com/upload/product/1567610316139610.jpg
  • https://www.bookprintingchina.com/upload/product/1567610326144098.jpg
  • https://www.bookprintingchina.com/upload/product/1567610324193264.jpg
  • https://www.bookprintingchina.com/upload/product/1567610326736469.jpg
  • https://www.bookprintingchina.com/upload/product/1567610327161891.jpg

Teli i fshehur Shtypja e librit për fëmijë me kapak të fortë

Një kompani do të bëjë një katalog profesional për të prezantuar produktet e tyre tek klientët. Për secilin produkt ata mund të përdorin foto dhe tekst të kombinuara për të përshkruar detajet.  Përveç spirales & lidhja e telit-o ne kemi lidhësin prefekt të ngjitësit / lidhja e qepur për shalë / lidhja e fortë me kapak të fortë.


moq: 500PCS

Lloji i shtypjes: Shtypja e kompensuar

Stok letre: Letër e veshur me art; Letër e pa veshur; Letër kompensimi 

Mënyra e Lidhjes: Hardcover; Ngjitës perfekt i lidhur i qepur; Shalë e qepur; E lidhur Spirale; Wire-O i lidhur

Lloji i përfundimit: Petëzimi; Emboss ose Deboss; fletë metalike; Vdes Prit

Formati i veprave artistike: PDF

PYETJE TANI

  • detajet e produktit
  • Profili i kompanisë
  • Paketimi dhe Transporti
  • Hapat e renditjes

Teli i fshehur Shtypja e librit për fëmijë me kapak të fortë

Sepse spirale &tela-o lidhja mund të jetë 180 gradë ose 360 gradat kthehen përmbys, është më e lehtë për klientët të zgjedhin produktet që u pëlqejnë.  Nëse po planifikoni të filloni një biznes, për të tregtuar shërbimet dhe produktet tuaja do të bëni një katalog i cili ju mundëson të ndani informacionin e kompanisë tuaj.  Nëse keni kërkesë na kontaktoni, do t'ju japë përgjigje për një orë.

 

Specifikim:

madhësi: 6.5*6.5inç

Faqet: 80p+mbulon

material: mbulesë: 157gsm art paper+3mm bord gri me lamination mat

               tekst: 157letër arti gsm

Printo:  ngjyra e plotë

Lidhja: tel O lidhës

Mbarimi: petëzim me shkëlqim

 

Karakteristikat për spiralen& tel-o lidhës:

1.  Opsioni i kopertinës: mbulesë e butë ose mbulesë e fortë.

2.  tekst : letër e veshur, letër e pa veshur, letër speciale

3.  Mbarimi: me shkëlqim ose mat ose kadife të petëzuar, UV, vulosje petë, të stampuar, zbërthehet,


Spirale &Wire-O Libri i Lidhur

Si të dallojmë lidhjen spirale dhe lidhjen tel-o? Lidhja spirale është vrima të rrumbullakëta, ndërsa lidhja me tel-o është vrima katrore.  Zakonisht lidhja me tela përdor o dy linja, linjat metalike më së shumti.  Kur njerëzit zgjedhin një vijë të vetme, atëherë ne do ta bëjmë atë spiral.

 

Kush pëlqen të zgjedhë spiralen& tel-o lidhës?  Kur njerëzit duan të bëjnë katalog / planifikues / fletore / kalendar / manuale / libër afishe etj. ata do të dëshironin të zgjidhnin këtë opsion detyrues,   sepse për këtë detyrim librat mund të hapen të sheshtë, e lehtë për lexim dhe shkrim.

 

Për lidhjen spirale dhe lidhjen tel-o ka prerje standarde të lidhjes.  Karakteristikat e kësaj lidhje janë të forta dhe të qëndrueshme, mund te jete 180 gradë ose 360 gradat kthehen përmbys. Për të përmbushur nevojat për më shumë njerëz, ju mund të zgjidhni kapak të butë ose të fortë si të dëshironi.

Fshehur-tel-o-lidhës-hardcover-fëmijë-libërFshehur-tel-o-lidhës-hardcover-fëmijë-libërFshehur-tel-o-lidhës-hardcover-fëmijë-libërFshehur-tel-o-lidhës-hardcover-fëmijë-libërFshehur-tel-o-lidhës-hardcover-fëmijë-libër

Si mund të merrni një kuotë?
Mirësi pls japin informacionin e mëposhtëm, ne do t'ju dërgojmë citat brenda 12 orë.
madhësi:customized
Faqet:customized
mbulesë:

Mbulesë e fortë-157 gmth shkëlqim / letër arti mat / leckë / lëkurë PU e montuar 2 mm / 2,5 mm / 3 mm dërrasë gri

Mbulesë e butë-200gsm / 250gsm / 300gsm / 350gsm shkëlqim / letër arti mat

i brendshëm:Lustër / letër arti mat-80gsm / 105gsm / 128gsm / 157gsm / 200gsm

Letër kompensimi-70gsm / 80gsm / 100gsm / 120gsm / 140gsm / 160gsm / 200gsm,etj.

Ngjyrë:B / W,CMYK,Ngjyra pantone,etj.
Mbarimi:Gloss / petëzim mat, vulosja e fletës së artë / argjendit / ngjyrës, Pika UV, lustrim me shkëlqim / mat, embossing / zhbllokimin, prerja, etj.
Lidhja:Lidhur me rastin / lidhës i fortë, lidhja perfekte, qepja e shalës, tel-o lidhës, lidhës i qepur, lidhja spirale, lidhja e lakut, etj.
Dëshmi:Provat e shtypjes dixhitale
moq:500copë
dorëzim:EXW,FOB,CIF,DDU, etj.
pagesë:T / T, PayPal, Western Union

Pse zgjedh SHBA
1). ne janë profesional prodhues të shtypje & paketim mallrat.
2). ne mund ndihmoj klient në ofroj integruar product burim & prodhim drejtuesit shërbimet nëse pproduktnbsp;jashtë të tonë shtypje & paketim biznesi linjë.
3). tonë klientët mund rriten their biznesi nga duke u përqëndruar në their shitjet, mallra-strehimi dhe shpërndarje derisa ne marr e tyrees të their Kinë blerja.
4). Klient marrëdhënie dhe prodhim drejtuesit janë të Celës faktorët që siguroj e suksesshme Kinë blerja E juaja llogari do të të jetë menaxhuar nga tonë profesional projekti menaxheret.
5). Shpejtë dorëzim.
6). i arsyeshëm çmim.

Mbarimi

petëzim

DSC_0884TIM 图片 20190530113630
Gloss / Matt Laminatelustrim
Pika UV
tig1korsiTIM 图片 20190531101050
Vulosje petëembossingDebossing
未 标题 -7SAD10027_14img3
Prerja e VdesitKëndi i rrumbullakëtGrusht

Lidhja

imazhidetyrues i përsosurDSC_0900
. Qepja e shalës
Lidhje perfekteLidhje perfekte me Sewn
img4
DeleRasti i lidhurLidhëse spirale / Wire-O

Pyetjet më të shpeshta

1.) Cila është diapazoni i produkteve tuaja?

Ne kryesisht prodhojmë afishe të personalizuara, var etiketat, etiketat e kujdesit për larjen, qese letre, çantë promovimi, qese dhuratash, kuti prej letre, kuti dhuratash, kuti kartoni, kuti e koruguar, libra, broshurë, poster, katalogu, printim i kartolinave, çdo gjë që ka të bëjë me shtypjen.

2.) Si mund ta filloj porosinë time??

Ju lutemi na kontaktoni dhe na lajmëroni kërkesën tuaj dhe specifikimin e porosisë tuaj, ne do të jemi sipas kërkesës tuaj për të ofruar çmimin tonë më të mirë për ju.

3.) Si t'i trajtojmë këto vepra arti??

Skedari më i mirë për vepra arti është PDF, IA, CorelDRAW, etj, 300 dpi

4.) A mund të kem një mostër para prodhimit në masë?

po, ne mund t'ju ofrojmë një mostër falas të produktit tonë aktual, nëse ju duhet të keni një mostër sipas artit tuaj, është në rregull të bësh një për ty, por do të të ngarkoj një kosto të vogël mostër.

5.) Sa kohë është koha jote e kthesës?

Kryesisht është 5-7 dite pune, nëse ajo'është një rend i madh, merr më shumë kohë, ne mund ta diskutojmë këtë në detaje.

6.) Si i dorëzoni mallrat??

Për porosi të vogël ne do të zgjedhim të anijes me ekspres, si DHL, FedEx, UPS, EMS, etj, rend i madh do të

zgjodhi të lundrojë me varkë.

7.) Si mund të paguaj për porosinë??

Ne kemi një pagesë fleksibël për klientin tonë, si L/C, T / T, Western Union, PayPal, Escrow, etj

Printime LibriKinë ka pajisje të sofistikuara testimi dhe aftësi testimi,që mund të kryejë një inspektim gjithëpërfshirës në përputhje me kërkesat e klientit në mënyrë të pavarur. Klientët që provuan shërbimin tonë zakonisht janë 100% kënaqësi . Nëse në rast të ndodhë ndonjë problem i cilësisë ose gabime të shtypjes sepse ne do të premtojmë ribotim falas ose rimbursim të parave tuaja.  Siç e dimë kostoja e dorëzimit dhe pagesa e personalizuar së bashku janë shumë të shtrenjta për ju, rregullat e kompanisë sonë para se të dërgoni të mirat duhet të mbahen 100% atëherë del standarde me cilësi të lartë. Për t'u siguruardhe çdo klient i merr mallrat për fat të mirë. Punonjësit tanë janë profesionistë në shtypshkronjë për shumë vite.  Printimi i LibritKina rregullisht kryen arsim dhe trajnim intensiv teknik, dhe të kalojë vlerësim të rreptë të aftësive operacionale për të siguruar cilësinë e punës dhe cilësinë e produktit.

Ne i kushtojmë vëmendje shërbimit të mirë pas shitjes dhe mund të merremi me reagimet e klientëve në kohë dhe me saktësi. Lehtëson klientët dhe #39;shqetësimet. Ne gjithmonë i përmbahemi cilësisë së pari, qëllimi i shërbimit të parë të klientit, dhe forcuar vazhdimisht konceptin e shërbimit të praktikuesve për t'u ofruar klientëve një shërbim perfekt. Si qëllimi ynë i madh është të mbajmë biznesin afat-gjatë me çdo klient. Dhe gjithashtu prezantoni shumë miq ose të afërm tuaj që kanë nevojë për shtyp për ne.

图片 21564654029772471.png

Me të egër mjedisi i tregut, në funksion të shkallës në rritje, në mënyrë që të përshtaten me ndryshimet e mjedisit ndërkombëtar.BibPrintingChina ka importuar me sukses ISO 9001:2008/Certifikimi i sistemit të menaxhimit të cilësisë QMS, "ISO 14001:2004/EMS" çertifikimi i sistemit të menaxhimit mjedisor, "OHSAS 18001:2007" çertifikimi i sistemit të menaxhimit të shëndetit në punë, "FSC-COC" çertifikimi i sistemit të menaxhimit të pyjeve dhe "ETI-Smeta" çertifikimi i sistemit të menaxhimit të përgjegjësisë sociale, "G7" çertifikimi i kontrollit të teknologjisë së ngjyrave, "BSCI" njohja e standardeve të përgjegjësisë shoqërore tregtare.

Ne i kushtojmë shumë vëmendje cilësisë së paketimit. Siç e dimë librat dalin në një standard cilësor të përsosur, por paketat nuk janë të forta lehtë ndodhin dëmtime gjatë dorëzimit,kështu që efektet përfundimtare janë 0. Ajo që duam është që ju lejojmë të merrni librat tanë në mënyrë të shpejtë për të na dhënë tarifa të larta dhe për të rirenditur me ne herën tjetër. Ne do të kontrollojmë çdo hap shumë mirë për ju.

图片 11564653643503807.png

 Në kompaninë tonë, e gjithë paketa jonë duhet të jetë më e fortë se e zgjedhur nga kompania e transportit. Pjesa e brendshme me qese plastike të papërshkueshme nga uji + 5Kuti kartoni AA + paletë e gjelbër prej druri + rrip plastik i mbështjellë jashtë. 

1: Na jepni hetim me email.

2: Citoni çmimin tuaj nga shitjet tona zakonisht në 1-2 orë në ditë pune.

3: Konfirmoni çmimin& vepra arti dhe Kontakt nënshkrues

4: Paguaj gjysmën e parë të parave

5: Bëni falas mostra dixhitale në derën tuaj nga DHL falas për konfirmim

6: Merrni vetëm miratimin tuaj të mostrës, atëherë filloni të rregulloni prodhimin masiv. Pasi filloi shtypjen, atëherë nuk mund të ndryshojë më. Nëse keni nevojë për ndryshim, atëherë ju duhet të mbuloni shpenzime shtesë.

7: Kur mbaron prodhimi masiv, ne do të bëjmë fotografi të qarta për konfirmimin tuaj. Pasi të keni konfirmuar se keni paguar bilancin.

8: Dërgesa nga deti ose ajri varet nga kërkesat tuaja.

9: Ju merrni libra, marrëveshja përfundoi.

 QQ 90 20190802163314

Për hapa të tërë, ne do të garantojmë se mund t'i merrni librat në mënyrë të sigurt dhe të shpejtë dhe me cilësi të lartë. Nëse ndodh rastësisht ndonjë problem për shkak të nesh në këtë proces shtypi, ne premtojmë ribotim të lirë ose rimbursim të parave tuaja. Nëse gabimet kanë ndodhur nga fundi juaj, ne gjithashtu mund të ribotojmë nëse pranoni të paguani koston shtesë të printimit. 

<