(86)-15989226330

EN
Të gjitha kategoritë
Merr citim të personalizuar tani!!

Mënyra e transportit

Ti je këtu. : Në shtëpi>Pyetjet më të shpeshta>Mënyra e transportit

Na kontaktoni

(86)-15989226330

+(86) 755-4476810

sales@bookprintingchina.com

Rruga Yangang Nr.5, Distrikti Haizhu, Qyteti i Guangzhou, Provinca Guangdong, Kinë

How to choose shipping way and how long reach to clients? Nëse në rast se paketa është thyer gjatë ngarkesës, do you compensate? 

Ka dy mënyra për të shpërndarë produkte nga Kina në derën tuaj, sea and air. 

By sea is long time but cheap for large bulk order, nga ajri është i shpejtë, por i shtrenjtë për porosi të vogla. 

Për transportim të librave në det nga Shenzhen, ju lutemi të lejoni sasinë e mëposhtme të kohës për lundrim, leje doganore, dhe kamionët brenda në depon tuaj.

Në destinacionet e Azisë: 1 të 2 javë

To South America destinations: 5 të 7 javë

To US/Canada destinations: 3 të 6 weeks depending on west(LA,Vankuver) ose kostoja e lindjes(NYC,Toronto)

Në destinacionet australiane: 2 të 3 javë

Në vendet e Afrikës: 4 të 8 javë

Në destinacionet e Mbretërisë së Bashkuar dhe Evropës: 4 të 6 javë

If your books need urgently, ju gjithashtu mund të zgjidhni anijen me anë të aje&shpreh si DHL, FEDEX ose UPS. Duhen 5-7 ditë për të arritur në derën tënde.. The shipping cost depend on the weight of your package, koston që mund të konsultoheni me shitjet tona, ne do t'ju përgjigjemi çmimi i saktë sipas porosisë tuaj menjëherë. 

Paketa jonë e transportit është mjaft e fortë, kjo nuk do të ndodhë aksident i thyer. If in cased happen any broken or lost accident, ju gjithashtu nuk keni nevojë për shqetësim. All your books shipping by air or sea will buy the insurance during whole delivery process, if happened any problems they will compensate the money as per your value write on the shipping invoice.