Ne jemi të hapur dhe rimëkëmbet prodhimin si zakonisht . Ne do të shtypim dhe dorëzojmë produktet tuaja në kohë. Mire se erdhet ne na dërgoni me email,ne do t'ju përgjigjemi në 2 orë, faleminderit.

(86)-15989226330

EN
Të gjitha kategoritë
Merrni Kuotim me Porosi Tani!!

Shtypja e librit fotografik

Ti je ketu : home>Të gjitha produktet>Shtypja e librit>Shtypja e librit fotografik

Na kontaktoni

(86)-15989226330

+(86) 755-4476810

sales@bookprintingchina.com

Rruga Yangang Nr.5, Rrethi Haizhu, Qyteti Guangzhou, Provinca Guangdong, Kinë

  • https://www.bookprintingchina.com/upload/product/1567428464406240.jpg
  • https://www.bookprintingchina.com/upload/product/1567428463551983.jpg
  • https://www.bookprintingchina.com/upload/product/1567428463119244.jpg
  • https://www.bookprintingchina.com/upload/product/1567428463222460.jpg
  • https://www.bookprintingchina.com/upload/product/1567428464839112.jpg

Shtypja e librit fotografik Shërbimi i shtypjes së librit Shtypja e librit me kapak të fortë

Ky libër fotografik është projektuar me një xhaketë pluhuri e cila mund ta mbrojë mirë librin. Sipërfaqja me laminim me prekje të butë e bëjnë librin të prekë pa butësisht.


moq:  500PCS

Lloji i shtypjes: Shtypja e kompensuar

Stok letre: Letër e veshur me art; Letër e pa veshur;Letër kompensimi 

Mënyra e Lidhjes: Hardcover; Ngjitës perfekt i lidhur i qepur; Shalë e qepur;E lidhur Spirale; Wire-O i lidhur

Lloji i përfundimit: Petëzimi; Emboss ose Deboss; fletë metalike; Vdes Prit

Formati i veprave artistike: PDF

PYETJE TANI

  • detajet e produktit
  • Profili i kompanisë
  • Paketimi dhe Transporti
  • Hapat e renditjes

Shtypja e librit fotografik Shërbimi i shtypjes së librit Shtypja e librit me kapak të fortë

Ky libër është përdorur një mënyrë lidhëse e shtyllës kurrizore katrore me prekje të butë në mbulesë. Ka fletë argjendi në mbulesën e përparme dhe të pasme dhe kurrizin që e bëjnë librin të duket vezullues. Pastaj me një xhaketë pluhuri do ta mbrojë mirë librin.


Specifikim

madhësi: A4

Faqet: 168P

Materiale: mbulesë- 157letër arti gsm plus karton 3mm;

                 Brenda- 157letra arti gms

Lidhja: Rasti i lidhur

shtypje: CMYK

Përfundojë sipërfaqe: prekje e butë në sipërfaqen e mbulesës, fletë argjendi në mbulesa dhe shtyllë kurrizore.

 

Udhëzues për printimin e librit me fotografi

1.  Parashkruaj veprat artistike

Në mënyrë që të lehtësojë shtypjen me cilësi të lartë, veprat e artit preferojnë skedarë PDF 300dpi me skicë dhe shtojnë gjakderdhje 3 mm në CMYK.

2.  Opsionet e letrës

Ka shumë opsione letre që janë në dispozicion me ne, përfshirë letër arti me shkëlqim, letër arti mat, C1S, C2S, letër kompensimi me trashësi të ndryshme dhe një numër letre të ndryshëm për zgjedhje.

3.  Opsionet e sipërfaqes

Këto janë shumë opsione sipërfaqësorë që ju mund të zgjidhni për të krijuar librat tuaj Foto. Me petëzim shkëlqyes, petëzim mat, vend UV, vdesin prerja, stampim petë me ar, argjendi ose ngjyra të tjera, lustrim, etj.

photo-book-printing-Book-Printing-Service-Hardcoverphoto-book-printing-Book-Printing-Service-Hardcoverphoto-book-printing-Book-Printing-Service-Hardcoverphoto-book-printing-Book-Printing-Service-Hardcoverphoto-book-printing-Book-Printing-Service-Hardcover

projektLibër shtypje
madhësicustomized (sipas klient's rquirements)
materialmbulesë: Art paper + Tabelë gri /Letër artir. Ose si kërkesë
tekst: Letër arti, letër kompensimi,Letër speciale
Lloji i printitPrintim kompensues
Ngjyra printuese4C (CMYK) & Ngjyra e njollave(ngjyra pantone, PMS #)
shtresë (Mbarimi)Laminim i shëmtisë/Matit
Përmes UV/ Sopt UV
Stampim i nxehtë(fletë-ari, argjend,e kuqe etj.)
Embossing/Debossing
Varnishing i shëmtisë/matit
Grushtim / I prerë etj..
LidhjaDetyruesi i prefekt(pjesa ka kaluar me ngjitës) / letër mbrapa
Lidhëse qepjeje
Lidhëse ngjitëse
Hardcover i lidhur/Hardcase/ Hardback
Karton i lidhur
Tel-O / Spirale e lidhur
Qepje e qepjes së shalës.
Formati i artitPSD / PDF / IA / CDR /JPG etj.(300dpi të paktën, 3mm gjakosur)
paketimTë ngjeshura me shumicë në kuti të koronuara
moq500copë
Koha e sampling3-5ditë
Kushtet e dërgimitEX-work, FOB, C&F, CIF, Shërbimi derë më derë etj..
Kushtet e pagesësT / T, Western Union, PayPal
Fushë e biznesitLibër hardcover/softcover
Libri Children's / Libri i bordit
Libër gatimi / Libër recetash
Shtypja e revistës / Libër mode
Shtypja e katalogut / Shtypshkronja e broshurave / sprovë / Manuali i produktit
Fletore / Memo pad / Journal / Ditari / Planifikues / Libër ushtrimesh
Kartat e ftesës / Kartolina / Karta e emrit / Etiketë / Kartë biznesi
Çanta / Kuti / Paketim

Shërbimet tona

1. Avantazhi i teknikës

Kemi makinën e shtypjes heidelberg me katër ngjyra., Komori, Mitsubishi, Makina shtypëse Heidelberg dhe pajisje të tjera më të avancuara për të siguruar efikasitetin dhe cilësinë e prodhimit.

2. Avantazhi i talenteve

Kompania fut aktivisht talente të teknologjisë së lartë dhe qindra mekanikë të lartë. ndërkohë, ne kemi bashkëpunuar me shumë kolegje dhe kemi ngritur shtypshkronjat kryesore, në mënyrë që të kemi shumë punonjës profesionistë të futur çdo vit.

3. Avantazhi i përvojës

Kompania jonë ka më shumë se 20 përvoja e viteve në shtypshkronja. Kemi bashkëpunuar me shumë ndërmarrje të njohura. Ne kemi ndërtuar marrëdhënie biznesi afat-gjatë me ta dhe kemi grumbulluar përvojë shumë të pasur, gjë që na bën të jemi në gjendje të plotësojmë nevojat e klientëve të ndryshëm.

Mbarimi

petëzim

DSC_0884TIM 图片 20190530113630
Gloss / Matt Laminatelustrim
Pika UV
tig1korsiTIM 图片 20190531101050
Vulosje petëembossingDebossing
未 标题 -7SAD10027_14img3
Prerja e VdesitKëndi i rrumbullakëtGrusht

Lidhja

imazhidetyrues i përsosurDSC_0900
Qepja e shalës
Lidhje perfekteLidhje perfekte me Sewn
img4
DeleRasti i lidhurLidhëse spirale / Wire-O

Pyetjet më të shpeshta

1.) Cila është diapazoni i produkteve tuaja?

Ne kryesisht prodhojmë afishe të personalizuara, var etiketat, etiketat e kujdesit për larjen, qese letre, çantë promovimi, qese dhuratash, kuti prej letre, kuti dhuratash, kuti kartoni, kuti e koruguar, libra, broshurë, poster, katalogu, printim i kartolinave, çdo gjë që ka të bëjë me shtypjen.

2.) Si mund ta filloj porosinë time??

Ju lutemi na kontaktoni dhe na lajmëroni kërkesën tuaj dhe specifikimin e porosisë tuaj, ne do të jemi sipas kërkesës tuaj për të ofruar çmimin tonë më të mirë për ju.

3.) Si t'i trajtojmë këto vepra arti??

Skedari më i mirë për vepra arti është PDF, IA, CorelDRAW, etj, 300 dpi

4.) A mund të kem një mostër para prodhimit në masë?

po, ne mund t'ju ofrojmë një mostër falas të produktit tonë aktual, nëse ju duhet të keni një mostër sipas artit tuaj, është në rregull të bësh një për ty, por do të të ngarkoj një kosto të vogël mostër.

5.) Sa kohë është koha jote e kthesës?

Kryesisht është 5-7 dite pune, nëse ajo'është një rend i madh, merr më shumë kohë, ne mund ta diskutojmë këtë në detaje.

6.) Si i dorëzoni mallrat??

Për porosi të vogël ne do të zgjedhim të anijes me ekspres, si DHL, FedEx, UPS, EMS, etj, rend i madh do të

zgjodhi të lundrojë me varkë.

7.) Si mund të paguaj për porosinë??

Ne kemi një pagesë fleksibël për klientin tonë, si L/C, T / T, Western Union, PayPal, Escrow, etj.

Printime LibriKinë ka pajisje të sofistikuara testimi dhe aftësi testimi,që mund të kryejë një inspektim gjithëpërfshirës në përputhje me kërkesat e klientit në mënyrë të pavarur. Klientët që provuan shërbimin tonë zakonisht janë 100% kënaqësi . Nëse në rast të ndodhë ndonjë problem i cilësisë ose gabime të shtypjes sepse ne do të premtojmë ribotim falas ose rimbursim të parave tuaja.  Siç e dimë kostoja e dorëzimit dhe pagesa e personalizuar së bashku janë shumë të shtrenjta për ju, rregullat e kompanisë sonë para se të dërgoni të mirat duhet të mbahen 100% atëherë del standarde me cilësi të lartë. Për t'u siguruardhe çdo klient i merr mallrat për fat të mirë. Punonjësit tanë janë profesionistë në shtypshkronjë për shumë vite.  Printimi i LibritKina rregullisht kryen arsim dhe trajnim intensiv teknik, dhe të kalojë vlerësim të rreptë të aftësive operacionale për të siguruar cilësinë e punës dhe cilësinë e produktit.

Ne i kushtojmë vëmendje shërbimit të mirë pas shitjes dhe mund të merremi me reagimet e klientëve në kohë dhe me saktësi. Lehtëson klientët dhe #39;shqetësimet. Ne gjithmonë i përmbahemi cilësisë së pari, qëllimi i shërbimit të parë të klientit, dhe forcuar vazhdimisht konceptin e shërbimit të praktikuesve për t'u ofruar klientëve një shërbim perfekt. Si qëllimi ynë i madh është të mbajmë biznesin afat-gjatë me çdo klient. Dhe gjithashtu prezantoni shumë miq ose të afërm tuaj që kanë nevojë për shtyp për ne.

图片 21564654029772471.png

Me të egër mjedisi i tregut, në funksion të shkallës në rritje, në mënyrë që të përshtaten me ndryshimet e mjedisit ndërkombëtar.BibPrintingChina ka importuar me sukses ISO 9001:2008/Certifikimi i sistemit të menaxhimit të cilësisë QMS, "ISO 14001:2004/EMS" çertifikimi i sistemit të menaxhimit mjedisor, "OHSAS 18001:2007" çertifikimi i sistemit të menaxhimit të shëndetit në punë, "FSC-COC" çertifikimi i sistemit të menaxhimit të pyjeve dhe "ETI-Smeta" çertifikimi i sistemit të menaxhimit të përgjegjësisë sociale, "G7" çertifikimi i kontrollit të teknologjisë së ngjyrave, "BSCI" njohja e standardeve të përgjegjësisë shoqërore tregtare.

Ne i kushtojmë shumë vëmendje cilësisë së paketimit. Siç e dimë librat dalin në një standard cilësor të përsosur, por paketat nuk janë të forta lehtë ndodhin dëmtime gjatë dorëzimit,kështu që efektet përfundimtare janë 0. Ajo që duam është që ju lejojmë të merrni librat tanë në mënyrë të shpejtë për të na dhënë tarifa të larta dhe për të rirenditur me ne herën tjetër. Ne do të kontrollojmë çdo hap shumë mirë për ju.

图片 11564653643503807.png

 Në kompaninë tonë, e gjithë paketa jonë duhet të jetë më e fortë se e zgjedhur nga kompania e transportit. Pjesa e brendshme me qese plastike të papërshkueshme nga uji + 5Kuti kartoni AA + paletë e gjelbër prej druri + rrip plastik i mbështjellë jashtë. 

1: Na jepni hetim me email.

2: Citoni çmimin tuaj nga shitjet tona zakonisht në 1-2 orë në ditë pune.

3: Konfirmoni çmimin& vepra arti dhe Kontakt nënshkrues

4: Paguaj gjysmën e parë të parave

5: Bëni falas mostra dixhitale në derën tuaj nga DHL falas për konfirmim

6: Merrni vetëm miratimin tuaj të mostrës, atëherë filloni të rregulloni prodhimin masiv. Pasi filloi shtypjen, atëherë nuk mund të ndryshojë më. Nëse keni nevojë për ndryshim, atëherë ju duhet të mbuloni shpenzime shtesë.

7: Kur mbaron prodhimi masiv, ne do të bëjmë fotografi të qarta për konfirmimin tuaj. Pasi të keni konfirmuar se keni paguar bilancin.

8: Dërgesa nga deti ose ajri varet nga kërkesat tuaja.

9: Ju merrni libra, marrëveshja përfundoi.

 QQ 90 20190802163314

Për hapa të tërë, ne do të garantojmë se mund t'i merrni librat në mënyrë të sigurt dhe të shpejtë dhe me cilësi të lartë. Nëse ndodh rastësisht ndonjë problem për shkak të nesh në këtë proces shtypi, ne premtojmë ribotim të lirë ose rimbursim të parave tuaja. Nëse gabimet kanë ndodhur nga fundi juaj, ne gjithashtu mund të ribotojmë nëse pranoni të paguani koston shtesë të printimit. 

<