(86)-15989226330

EN
Të gjitha kategoritë
Merr citim të personalizuar tani!!

Udha e paketimit

Ti je këtu. : Në shtëpi>Pyetjet më të shpeshta>Udha e paketimit

Na kontaktoni

(86)-15989226330

+(86) 755-4476810

sales@bookprintingchina.com

Rruga Yangang Nr.5, Distrikti Haizhu, Qyteti i Guangzhou, Provinca Guangdong, Kinë

What is your packing way?

Ne i kushtojmë shumë vëmendje cilësisë së paketimit. Siç e dimë, librat dalin në një standard të përsosur cilësie, por paketat nuk janë të forta lehtë ndodhin dëme gjatë dorëzimit,në mënyrë që efektet përfundimtare të jetë 0. Ajo që duam është t' ju lëmë t' i merrni librat tanë me shpejtësi të sigurtë për të na dhënë norma të larta dhe të ri-ridërdojmë me ne herën tjetër. We will control every steps very well for you. 

_6594

 Në kompaninë tonë të gjitha paketat tona duhet të sigurohen më të forta pastaj të zgjedhura nga kompania e transportit detar. Brenda me qese plastike të pasterta + 5Karton i fortë AA + paletë druri të gjelbër + plastic belt wrapped outside.