(86)-15989226330

EN
Të gjitha kategoritë
Merr citim të personalizuar tani!!

Shtypshkronja e librit hardcover

Ti je këtu. : Në shtëpi>Të gjitha produktet>Shtypshkronja e librit hardcover

Na kontaktoni

(86)-15989226330

+(86) 755-4476810

sales@bookprintingchina.com

Rruga Yangang Nr.5, Distrikti Haizhu, Qyteti i Guangzhou, Provinca Guangdong, Kinë

  • https://www.bookprintingchina.com/upload/product/1566542206819881.jpg
  • https://www.bookprintingchina.com/upload/product/1566542205529677.jpg
  • https://www.bookprintingchina.com/upload/product/1566542202539170.jpg
  • https://www.bookprintingchina.com/upload/product/1566542203468974.jpg
  • https://www.bookprintingchina.com/upload/product/1566542202298685.jpg

Novel Printing High Quality Hardcover Book Printing

Ky është një roman i trashë ka afërsi. 600 faqet. When you see the novel you will attracted by its cover, arouse your interest in reading. Është një libër i mrekullueshëm., historia brenda duhet të jetë emocionuese dhe e mrekullueshme. Dëshiron ta lexosh??


MOQ: 500PCS

Lloji i printit: Printim kompensues

Stoqe letre: Letër e veshur me art; Letër e paketuar; Letër kompensate 

Rrugë lidhëse: Hardcover; Ngjitës i përsosur; E qepur me saddle; I lidhur me spirale; Teli-O i lidhur

Lloji i fundit: Laminim; Embos ose Debos; fletë; Die Cut

Formati i artit: PDF

TA PYESIM TANI

  • Detajet e produktit
  • Profili i kompanisë
  • Paketimi&Transporti
  • Hapat e porositjes

Novel printing high quality hardcover book printing

We are a dedicated printing factory can do your novel in very professional quality.  Shih këtë roman, është shtyllë kurrizore e rrumbullakët, with dust jacket, për qindra faqe të tilla roman është më mirë të zgjedhësh letër kremi, when reading you won’t feel tired, shumë i menduar për lexuesin.  If you need suggestion about novel printing just contact us, do t'ju japë këshilla më të mira.

 

Specifikimi:

Madhësia: 6*9 inç

Faqet: 608p

Material: Mbulim: 157gsm letër arti mbi 3mm tabelë letër me lamination mat

  Teksti: 80letër kompensuese ngjyrash gsm beige

  Letër fund: 160letër kompensate gsm

  Xhaketë pluhuri: 157letër arti gsm me laminim mat

Printo: Text-B/W, Cover-full color

Lidhëse: hardcover, shtyllë kurrizore e rrumbullakët


Libër i fshehtë

Çfarë është libri i fshehtë?? Njihet me disa emra: çështja e lidhur, hardback, qepen hardcover lidhës dhe libër lidhjesh.  Libri ynë i fshehtë është i detyrueshëm me ngjitës dhe të sticted, e cila mund të jetë e hapur e sheshtë dhe të përdoret për më gjatë.  Kurrizi i rrumbullakët dhe kurrizi katror janë përfshirë në librin e ngurtë që mund ta lidhim.


Pse njerëzit e zgjedhin librin e tyre si një libër të fshehtë? Arsyeja kryesore që mendoj është se duket elegante, i fortë dhe i qëndrueshëm.  Mund të imagjinosh një shkrimtar që ka punuar prej vitesh për të shkruar një libër dhe dëshiron ta shtypë atë si një kryevepër, duke e bërë atë një artikull koleksionist për çdo lexues.  Kompania jonë mund të ndihmojë të gjithë të kuptojnë këtë ëndërr, pa marrë parasysh se sa e komplikuar është puna jote, fabrika jonë mund të organizojë në cilësi të përsosur, si makinat tona këtu janë një tërësi e avancuar për shtypjen e librit, dhe ne zotërojmë një ekip me përvojë.

 

Një libër i fshehtë ka shumë avantazhe, klientët mund të zgjedhin mbulesën e materialeve të ndryshme sipas preferencës së tyre.  Të tilla si mbulesë pëlhure, mbulesë lëkure, pëlhurë dhe letër të kombinuara me mbulesë etj.  Një dizajn unik në kapak mund të të ndihmojë të tërheqësh më shumë lexues.

 

Si një fabrikë shtypshkronjash kompensuese që ka mbaruar 20 vite përvojë printim ne jemi një zgjedhje e mirë për ju.  Përveç librit të fshehtë, kemi edhe një sërë shërbimesh të ndryshme për shtypshkronja dhe për të cilat duhet të zgjedhësh.  Ju mund të zgjidhni nga opsionet si libra të përsosur të lidhur, libra të lidhur me spirale, saddle stitched binding book etj.

DSC_1606DSC_1604DSC_1611DSC_1609DSC_1620

Si mund të merrni një citim?
Pls me dashamirësi japin informacionin e mëposhtëm, ne do t'ju dërgojmë citim në 12 orë.
Madhësia:I bërë në mënyrë të përtaur
Faqet:I bërë në mënyrë të përtaur
Mbulim:

Mbulesë e fortë-157gsm gloss/matt art letër/pëlhurë/PU lëkurë e montuar 2mm/2.5mm/3mm bord gri

Mbulesë e butë-200gsm/250gsm/300gsm/350gsm gloss/matt art paper

Të brendshme:Gloss/matt art paper-80gsm/105gsm/128gsm/157gsm/200gsm

Offset paper-70gsm/80gsm/100gsm/120gsm/140gsm/160gsm/200gsm,ect.

Ngjyra:B/W,CMYK,Ngjyra pantone,ect.
Duke përfunduar:Laminim gloss/mat, stampim i fletëve të arit/argjendit/ngjyrave, Pika UV, gloss/varnishing mat, embossing/debossing, prerja e vdekjes, ect.
Lidhëse:Lidhës i çështjes/hardback, lidhës i përsosur, qepje e shalës, lidhës teli-o, lidhës i qepen, lidhëse spirale, lidhës i lak, ect.
Prova:Prova të printimit dixhital
MOQ:500pcs
Dorëzimi:EXW,FOB,CIF,DDU, ect.
Pagesa:T/T, PayPal, Western Union

Duke përfunduar

laminimi

DSC_0884TIMO20190530113630
Gloss/Matt LaminateVarnishing
Pika UV
tig1korsiTIMO 20190531101050
Stampim i fletëveEmbossingDebossing
未标题-7SAD10027_14img3
Prerja e vdekjesKëndi i rrumbullakëtGrusht

Lidhëse

figurëi përsosurDSC_0900
Qepje me saddle
Lidhje e përsosurLidhje e përsosur me qepen
img4
PalosÇështja e lidhurLidhëse spirale/teli-O

Pyetjet më të shpeshta

1.) Cila është rangu juaj i produktit?

Ne prodhojmë kryesisht ngjitës të personalizuar, hang tags, Etiketa për larjen e kujdesit, qese letre, çantë promocioni, çantë dhuratash, kuti letre, kuti dhuratash, kuti kartoni, kuti e koruguar, libra, broshurë, poster, katalog, printim i kartolinave, çdo gjë që ka të bëjë me shtypjen.

2.) Si mund ta filloj porosinë time??

Ju lutemi na kontaktoni dhe na lajmëroni kërkesën tuaj dhe specifikimin e porosisë tuaj, ne do të jemi sipas kërkesës tuaj për të ofruar çmimin tonë më të mirë për ju.

3.) Si t'i trajtojmë këto vepra arti??

Skedari më i mirë për vepra arti është PDF, IA, CorelDRAW, etj, 300 dpi

4.) A mund të kem një mostër para prodhimit në masë?

Po., ne mund t'ju ofrojmë një mostër falas të produktit tonë aktual, nëse ju duhet të keni një mostër sipas artit tuaj, është në rregull të bësh një për ty, por do të të ngarkoj një kosto të vogël mostër.

5.) Sa kohë është koha jote e kthesës?

Kryesisht është 5-7 ditë pune, nëse ajo'është një rend i madh, merr më shumë kohë, ne mund ta diskutojmë këtë në detaje.

6.) Si i dorëzoni mallrat??

Për porosi të vogël ne do të zgjedhim të anijes me ekspres, si DHL, FedEx, UPS, EMS, etj, rend i madh do të

zgjodhi të lundrojë me varkë.

7.) Si mund të paguaj për porosinë??

Ne kemi një pagesë fleksibël për klientin tonë, si L/C, T/T, Western Union, PayPal, Escrow, etj

LibriPrintingChina ka pajisje të sofistikuara testimi dhe aftësi testimi,që mund të kryejë një inspektim të plotë sipas kërkesave të klientëve në mënyrë të pavarur. Klientët e provuan shërbimin tonë zakonisht janë 100% kënaqësi . Nëse në rast se ndodh ndonjë problem i cilësisë ose gabim printim sepse ne do të premtojmë ribotim lirisht ose do të ripaguatojmë paratë tuaja.  Siç e dimë kostoja e dorëzimit dhe tarifën e porosisë shtojnë së bashku janë shumë të shtrenjta për ju, kompania jonë sundon para se të transportojmë të mirën duhet të mbajë 100% standard të lartë të cilësisë pastaj dalin jashtë. Për të bërë sure çdo klient merr mallin të lumtur. Punonjësit tanë janë profesionistë në shtypshkronja për shumë vjet.  BookPrintingChina rregullisht kryejnë arsimin dhe trajnimin teknik intensiv, dhe të kalojë vlerësimin strikt të aftësisë operacionale për të siguruar cilësinë e punës dhe cilësinë e produktit.

Ne i kushtojmë vëmendje shërbimit të mirë pas shitjes dhe mund të merremi me feedback-un e klientëve në kohë dhe me saktësi. Lehtëson klientët dhe #39;shqetësimet. Ne gjithmonë i përmbahemi cilësisë së pari, qëllimi i parë i shërbimit të klientëve, dhe të forcojnë vazhdimisht konceptin e shërbimit të praktikuesve për t'u ofruar klientëve një shërbim të përsosur. Si qëllimi ynë i madh është të mbajmë biznesin afat-gjatë me çdo klient. Dhe gjithashtu prezantoni shumë miq apo të afërm të tu që kanë nevojë për shtyp tek ne.

图片21564654029772471.png

Me të ashpërit mjedisi i tregut, duke pasur parasysh shkallën në rritje, në mënyrë që të përshtaten me ndryshimet e mjedisit ndërkombëtar. LibriPrintingChina ka importuar me sukses ISO 9001:2008/Çertifikimi i sistemit të menaxhimit të cilësisë QMS, "ISO 14001:2004/EMS" çertifikimi i sistemit të menaxhimit të mjedisit, "OHSAS 18001:2007" Çertifikimi i sistemit të menaxhimit të shëndetit në punë, "FSC-COC" çertifikimi i sistemit të menaxhimit të pyjeve dhe "ETI-Smeta" çertifikimi i sistemit të menaxhimit të përgjegjësisë shoqërore, "G7" çertifikimi i kontrollit të teknologjisë së ngjyrave, "BSCI" njohja e standardeve të përgjegjësisë shoqërore komerciale.

Ne i kushtojmë shumë vëmendje cilësisë së paketimit. Siç e dimë, librat dalin në një standard të përsosur cilësie, por paketat nuk janë të forta lehtë ndodhin dëme gjatë dorëzimit,në mënyrë që efektet përfundimtare të jetë 0. Ajo që duam është t' ju lëmë t' i merrni librat tanë me shpejtësi të sigurtë për të na dhënë norma të larta dhe të ri-ridërdojmë me ne herën tjetër. Ne do të kontrollojmë çdo hap shumë mirë për ju.

图片11564653643503807.png

 Në kompaninë tonë të gjitha paketat tona duhet të sigurohen më të forta pastaj të zgjedhura nga kompania e transportit detar. Brenda me qese plastike të pasterta + 5Karton i fortë AA + paletë druri të gjelbër + rrip plastik i mbështjellë jashtë. 

1: Na bëj një pyetje me email.

2: Citoni çmimin tuaj nga shitjet tona zakonisht në 1-2 orë në ditë pune.

3: Konfirmo çmimin& vepra arti dhe kontakti i shenjave

4: Paguaj gjysmën e parë të parave

5: Bëni mostra dixhitale falas në derën tuaj nga DHL lirisht për konfirmim

6: Vetëm merrni miratimin tuaj mostër pastaj filloni të organizoni prodhimin në masë. Sapo fillova shtypjen, atëherë nuk mund të ndryshojë më. Nëse keni nevojë për ndryshim atëherë ju duhet të mbuloni shpenzimet shtesë.

7: Kur prodhimi në masë ka mbaruar, ne do të bëjmë fotografi të qarta për ju konfirmimin. Pasi konfirmove se paguan bilancin.

8: Ngarkesa në det ose në ajër varet nga kërkesat tuaja.

9: Merr libra., marrëveshja mbaroi.

 QQ截 20190802163314

Për hapa të tërë ne do të garantojmë se ju mund t'i merrni librat në mënyrë të sigurtë dhe të shpejtë dhe në cilësi të lartë. Nëse ndodh ndonjë problem për shkak të nesh në këtë proces printimi, ju premtojmë të ribotojmë lirisht ose të ripërfundojmë paratë tuaja. Nëse gabimet kanë ndodhur nga fundi yt, mund të ribotojmë edhe nëse pranon të paguash kosto ekstra printimi. 

<