Ne jemi të hapur dhe rimëkëmbet prodhimin si zakonisht . Ne do të shtypim dhe dorëzojmë produktet tuaja në kohë. Mire se erdhet ne na dërgoni me email,ne do t'ju përgjigjemi në 2 orë, faleminderit.

(86)-15989226330

EN
Të gjitha kategoritë
Merrni Kuotim me Porosi Tani!!

Shtypja e librit me kapak të fortë

Ti je ketu : home>Të gjitha produktet>Shtypja e librit me kapak të fortë

Na kontaktoni

(86)-15989226330

+(86) 755-4476810

sales@bookprintingchina.com

Rruga Yangang Nr.5, Rrethi Haizhu, Qyteti Guangzhou, Provinca Guangdong, Kinë

  • https://www.bookprintingchina.com/upload/product/1566540748693626.jpg
  • https://www.bookprintingchina.com/upload/product/1566540749434469.jpg
  • https://www.bookprintingchina.com/upload/product/1566540749211478.jpg
  • https://www.bookprintingchina.com/upload/product/1566540751421384.jpg

Libër me ngjyra i endur me hardcover në cilësi të lartë

Ky është një libër fotografik i mbledhur shumë për shkak të fotografive.  Madhësia e madhe e lë librin të duket Luks.  Na zgjidh për të shtypur librin tënd fotografik, Ne kurrë nuk do t'ju lëshojmë poshtë, si ne kontrollojmë ngjyrën shumë rreptësisht, le të paraqitet në mënyrë perfekte çdo moment i kornizës së ngrirjes.


moq: 500PCS

Lloji i shtypjes: Shtypja e kompensuar

Stok letre: Letër e veshur me art; Letër e pa veshur; Letër kompensimi 

Mënyra e Lidhjes: Hardcover; Ngjitës perfekt i lidhur i qepur; Shalë e qepur; E lidhur Spirale; Wire-O i lidhur

Lloji i përfundimit: Petëzimi; Emboss ose Deboss; fletë metalike; Vdes Prit

Formati i veprave artistike: PDF

PYETJE TANI

  • detajet e produktit
  • Profili i kompanisë
  • Paketimi dhe Transporti
  • Hapat e renditjes

Libër plot ngjyra me hardcover në cilësi të lartë

Kur prek mbulesën mund të ndjesh logon e embosed, madhësia e librit është e madhe, dhe LOGO e embossed është e madhe gjithashtu.  Hape librin mund të shohësh fotot shumë të bukura të shtypura.  Për një libër të ngjashëm fotografish, zakonisht përdorni letrën e veshur të artit, ju mund të zgjidhni letrën e finishit gloss ose letrën e finishit mat në perference të ndryshme peshe.  Në fabrikën tonë ju mund të zgjidhni nga 80gsm/105gsm/128gsm/157gsm/200gsn për faqet e brendshme për hardcover version libër.


Përshkrim

madhësi: 10*11 inç

Faqet: 145p+mbulim

material: cover-157gsm letër arti mbi tabelë letër 3mm

i brendshëm: 128gsm glossy art letër.

Ngjyrë: ngjyra e plotë

Mbaro: laminim i mbuluar + embossed+foiling

Lidhja: mbulim i fortë

   

Veçori për libra të fshehtë:

1. Materiali i mbulimit: letër, lëkurë, leckë, leckë+ letër

2. Material teksti: letër e veshur, letër e pa veshur, letër speciale

3. Mbarimi: me shkëlqim ose mat ose kadife të petëzuar, UV, vulosje petë, të stampuar, zbërthehet

4. aksesorë: faqeshënues, brez elastik, mbajtëse stilolapsi, xhaketë , brez barku etj.

5. Të tjerë: katror mbrapa, rrotull mbrapa


Këshilla për ju për të zgjedhur librin hardcover: 

1.  Nëse doni të përdorni pëlhurë ose lëkurë për materialin e mbulesës, stampimi i fletëve ose embossing/ debossing janë zgjedhjet më të mira në sipërfaqet e mbulesës.  Nëse doni të bëni një mbulesë shumëngjyrëshe, atëherë ju sugjerojmë të zgjidhni një letër standarde arti të veshur, kjo sipërfaqe mund të jetë edhe pika UV, vulosje petë, embosing and debossing as viable finishing   opsionet.

2.  Trashësia e një libri të ngurtë ka kërkesë, nëse libri yt është tepër i hollë, atëherë nuk është e përshtatshme të bësh një libër të fshehtë.  Kur përdor 157gsm letër të veshur, të   produktet sipër 16 faqet janë në dispozicion.

3.  Një libër i fshehtë është gjithmonë më i shtrenjtë se librat e tjerë, nëse nuk keni shumë buxhet ju mund të konsideroni zgjedhjen e opsioneve të tjera detyruese.

_DSC1469_DSC1468_DSC1474_DSC1473

Si mund të merrni një kuotë?
Mirësi pls japin informacionin e mëposhtëm, ne do t'ju dërgojmë citat brenda 12 orë.
madhësi:customized
Faqet:customized
mbulesë:

Mbulesë e fortë-157 gmth shkëlqim / letër arti mat / leckë / lëkurë PU e montuar 2 mm / 2,5 mm / 3 mm dërrasë gri

Mbulesë e butë-200gsm / 250gsm / 300gsm / 350gsm shkëlqim / letër arti mat

i brendshëm:Lustër / letër arti mat-80gsm / 105gsm / 128gsm / 157gsm / 200gsm

Letër kompensimi-70gsm / 80gsm / 100gsm / 120gsm / 140gsm / 160gsm / 200gsm,etj.

Ngjyrë:B / W,CMYK,Ngjyra pantone,etj.
Mbarimi:Gloss / petëzim mat, vulosja e fletës së artë / argjendit / ngjyrës, Pika UV, lustrim me shkëlqim / mat, embossing / zhbllokimin, prerja, etj.
Lidhja:Lidhur me rastin / lidhës i fortë, lidhja perfekte, qepja e shalës, tel-o lidhës, lidhës i qepur, lidhja spirale, lidhja e lakut, etj.
Dëshmi:Provat e shtypjes dixhitale
moq:500copë
dorëzim:EXW,FOB,CIF,DDU, etj.
pagesë:T / T, PayPal, Western Union


Libër i fshehtë

Çfarë është libri i fshehtë?? Njihet me disa emra: rast i lidhur, hardback, qepen hardcover lidhës dhe libër lidhjesh.  Libri ynë i fshehtë është i detyrueshëm me ngjitës dhe të sticted, e cila mund të jetë e hapur e sheshtë dhe të përdoret për më gjatë.  Kurrizi i rrumbullakët dhe kurrizi katror janë përfshirë në librin e ngurtë që mund ta lidhim.

Pse njerëzit e zgjedhin librin e tyre si një libër të fshehtë? Arsyeja kryesore që mendoj është se duket elegante, i fortë dhe i qëndrueshëm.  Mund të imagjinosh një shkrimtar që ka punuar prej vitesh për të shkruar një libër dhe dëshiron ta shtypë atë si një kryevepër, duke e bërë atë një artikull koleksionist për çdo lexues.  Kompania jonë mund të ndihmojë të gjithë të kuptojnë këtë ëndërr, pa marrë parasysh se sa e komplikuar është puna jote, fabrika jonë mund të organizojë në cilësi të përsosur, si makinat tona këtu janë një tërësi e avancuar për shtypjen e librit, dhe ne zotërojmë një ekip me përvojë.

 

Një libër i fshehtë ka shumë avantazhe, klientët mund të zgjedhin mbulesën e materialeve të ndryshme sipas preferencës së tyre.  Të tilla si mbulesë pëlhure, mbulesë lëkure, pëlhurë dhe letër të kombinuara me mbulesë etj.  Një dizajn unik në kapak mund të të ndihmojë të tërheqësh më shumë lexues.


Si një fabrikë shtypshkronjash kompensuese që ka mbaruar 20 vite përvojë printim ne jemi një zgjedhje e mirë për ju.  Përveç librit të fshehtë, kemi edhe një sërë shërbimesh të ndryshme për shtypshkronja dhe për të cilat duhet të zgjedhësh.  Ju mund të zgjidhni nga opsionet si libra të përsosur të lidhur, libra të lidhur me spirale, saddle stitched binding book etj.

Mbarimi

petëzim

DSC_0884TIM 图片 20190530113630
Gloss / Matt Laminatelustrim
Pika UV
tig1korsiTIM 图片 20190531101050
Vulosje petëembossingDebossing
未 标题 -7SAD10027_14img3
Prerja e VdesitKëndi i rrumbullakëtGrusht

Lidhja

imazhidetyrues i përsosurDSC_0900
. Qepja e shalës
Lidhje perfekteLidhje perfekte me Sewn
img4
DeleRasti i lidhurLidhëse spirale / Wire-O

Pyetjet më të shpeshta

1.) Cila është diapazoni i produkteve tuaja?

Ne kryesisht prodhojmë afishe të personalizuara, var etiketat, etiketat e kujdesit për larjen, qese letre, çantë promovimi, qese dhuratash, kuti prej letre, kuti dhuratash, kuti kartoni, kuti e koruguar, libra, broshurë, poster, katalogu, printim i kartolinave, çdo gjë që ka të bëjë me shtypjen.

2.) Si mund ta filloj porosinë time??

Ju lutemi na kontaktoni dhe na lajmëroni kërkesën tuaj dhe specifikimin e porosisë tuaj, ne do të jemi sipas kërkesës tuaj për të ofruar çmimin tonë më të mirë për ju.

3.) Si t'i trajtojmë këto vepra arti??

Skedari më i mirë për vepra arti është PDF, IA, CorelDRAW, etj, 300 dpi

4.) A mund të kem një mostër para prodhimit në masë?

po, ne mund t'ju ofrojmë një mostër falas të produktit tonë aktual, nëse ju duhet të keni një mostër sipas artit tuaj, është në rregull të bësh një për ty, por do të të ngarkoj një kosto të vogël mostër.

5.) Sa kohë është koha jote e kthesës?

Kryesisht është 5-7 dite pune, nëse ajo'është një rend i madh, merr më shumë kohë, ne mund ta diskutojmë këtë në detaje.

6.) Si i dorëzoni mallrat??

Për porosi të vogël ne do të zgjedhim të anijes me ekspres, si DHL, FedEx, UPS, EMS, etj, rend i madh do të

zgjodhi të lundrojë me varkë.

7.) Si mund të paguaj për porosinë??

Ne kemi një pagesë fleksibël për klientin tonë, si L/C, T / T, Western Union, PayPal, Escrow, etj

Printime LibriKinë ka pajisje të sofistikuara testimi dhe aftësi testimi,që mund të kryejë një inspektim gjithëpërfshirës në përputhje me kërkesat e klientit në mënyrë të pavarur. Klientët që provuan shërbimin tonë zakonisht janë 100% kënaqësi . Nëse në rast të ndodhë ndonjë problem i cilësisë ose gabime të shtypjes sepse ne do të premtojmë ribotim falas ose rimbursim të parave tuaja.  Siç e dimë kostoja e dorëzimit dhe pagesa e personalizuar së bashku janë shumë të shtrenjta për ju, rregullat e kompanisë sonë para se të dërgoni të mirat duhet të mbahen 100% atëherë del standarde me cilësi të lartë. Për t'u siguruardhe çdo klient i merr mallrat për fat të mirë. Punonjësit tanë janë profesionistë në shtypshkronjë për shumë vite.  Printimi i LibritKina rregullisht kryen arsim dhe trajnim intensiv teknik, dhe të kalojë vlerësim të rreptë të aftësive operacionale për të siguruar cilësinë e punës dhe cilësinë e produktit.

Ne i kushtojmë vëmendje shërbimit të mirë pas shitjes dhe mund të merremi me reagimet e klientëve në kohë dhe me saktësi. Lehtëson klientët dhe #39;shqetësimet. Ne gjithmonë i përmbahemi cilësisë së pari, qëllimi i shërbimit të parë të klientit, dhe forcuar vazhdimisht konceptin e shërbimit të praktikuesve për t'u ofruar klientëve një shërbim perfekt. Si qëllimi ynë i madh është të mbajmë biznesin afat-gjatë me çdo klient. Dhe gjithashtu prezantoni shumë miq ose të afërm tuaj që kanë nevojë për shtyp për ne.

图片 21564654029772471.png

Me të egër mjedisi i tregut, në funksion të shkallës në rritje, në mënyrë që të përshtaten me ndryshimet e mjedisit ndërkombëtar.BibPrintingChina ka importuar me sukses ISO 9001:2008/Certifikimi i sistemit të menaxhimit të cilësisë QMS, "ISO 14001:2004/EMS" çertifikimi i sistemit të menaxhimit mjedisor, "OHSAS 18001:2007" çertifikimi i sistemit të menaxhimit të shëndetit në punë, "FSC-COC" çertifikimi i sistemit të menaxhimit të pyjeve dhe "ETI-Smeta" çertifikimi i sistemit të menaxhimit të përgjegjësisë sociale, "G7" çertifikimi i kontrollit të teknologjisë së ngjyrave, "BSCI" njohja e standardeve të përgjegjësisë shoqërore tregtare.

Ne i kushtojmë shumë vëmendje cilësisë së paketimit. Siç e dimë librat dalin në një standard cilësor të përsosur, por paketat nuk janë të forta lehtë ndodhin dëmtime gjatë dorëzimit,kështu që efektet përfundimtare janë 0. Ajo që duam është që ju lejojmë të merrni librat tanë në mënyrë të shpejtë për të na dhënë tarifa të larta dhe për të rirenditur me ne herën tjetër. Ne do të kontrollojmë çdo hap shumë mirë për ju.

图片 11564653643503807.png

 Në kompaninë tonë, e gjithë paketa jonë duhet të jetë më e fortë se e zgjedhur nga kompania e transportit. Pjesa e brendshme me qese plastike të papërshkueshme nga uji + 5Kuti kartoni AA + paletë e gjelbër prej druri + rrip plastik i mbështjellë jashtë. 

1: Na jepni hetim me email.

2: Citoni çmimin tuaj nga shitjet tona zakonisht në 1-2 orë në ditë pune.

3: Konfirmoni çmimin& vepra arti dhe Kontakt nënshkrues

4: Paguaj gjysmën e parë të parave

5: Bëni falas mostra dixhitale në derën tuaj nga DHL falas për konfirmim

6: Merrni vetëm miratimin tuaj të mostrës, atëherë filloni të rregulloni prodhimin masiv. Pasi filloi shtypjen, atëherë nuk mund të ndryshojë më. Nëse keni nevojë për ndryshim, atëherë ju duhet të mbuloni shpenzime shtesë.

7: Kur mbaron prodhimi masiv, ne do të bëjmë fotografi të qarta për konfirmimin tuaj. Pasi të keni konfirmuar se keni paguar bilancin.

8: Dërgesa nga deti ose ajri varet nga kërkesat tuaja.

9: Ju merrni libra, marrëveshja përfundoi.

 QQ 90 20190802163314

Për hapa të tërë, ne do të garantojmë se mund t'i merrni librat në mënyrë të sigurt dhe të shpejtë dhe me cilësi të lartë. Nëse ndodh rastësisht ndonjë problem për shkak të nesh në këtë proces shtypi, ne premtojmë ribotim të lirë ose rimbursim të parave tuaja. Nëse gabimet kanë ndodhur nga fundi juaj, ne gjithashtu mund të ribotojmë nëse pranoni të paguani koston shtesë të printimit. 

<