Ne jemi të hapur dhe rimëkëmbet prodhimin si zakonisht . Ne do të shtypim dhe dorëzojmë produktet tuaja në kohë. Mire se erdhet ne na dërgoni me email,ne do t'ju përgjigjemi në 2 orë, faleminderit.

(86)-15989226330

EN
Të gjitha kategoritë
Merrni Kuotim me Porosi Tani!!

Gatim Shtypja e Librit

Ti je ketu : home>Të gjitha produktet>Shtypja e librit>Gatim Shtypja e Librit

Na kontaktoni

(86)-15989226330

+(86) 755-4476810

sales@bookprintingchina.com

Rruga Yangang Nr.5, Rrethi Haizhu, Qyteti Guangzhou, Provinca Guangdong, Kinë

  • https://www.bookprintingchina.com/upload/product/1567052959488880.jpg
  • https://www.bookprintingchina.com/upload/product/1567052960391558.jpg
  • https://www.bookprintingchina.com/upload/product/1567052958375062.jpg
  • https://www.bookprintingchina.com/upload/product/1567052958855551.jpg
  • https://www.bookprintingchina.com/upload/product/1567052958680980.jpg

Printim i Librit të Gatuar me Përshtatje të Përshtatur me Cilësi të Lartë

Ky libër gatimi ka të bëj me kulturën italiane dhe pasionin për ushqimin siçilian të stilit fshatar, të gjitha fotografitë vijnë nga jeta e një familjeje. Është shumëngjyrëshe si në faqe të mbuluara, ashtu edhe brenda, përdorur letër të lartë për t'u siguruar që ngjyra duket si ushqim i vërtetë. kapak ngjyra është e lehtë për të kapur sytë e njerëzve.


moq:  500PCS

Lloji i shtypjes: Shtypja e kompensuar

Stok letre: Letër e veshur me art; Letër e pa veshur;Letër kompensimi 

Mënyra e Lidhjes: Hardcover; Ngjitës perfekt i lidhur i qepur; Shalë e qepur;E lidhur Spirale; Wire-O i lidhur

Lloji i përfundimit: Petëzimi; Emboss ose Deboss; fletë metalike; Vdes Prit

Formati i veprave artistike: PDF


PYETJE TANI

  • detajet e produktit
  • Profili i kompanisë
  • Paketimi dhe Transporti
  • Hapat e renditjes

Cilësi e lartë printim i personalizuar i lidhur i librave të gatimit

Ky libër me cilësi të lartë po shton procesin e qepjes. Kjo e bën rezultatin detyrues më të fortë dhe e bën librin të hapur rrafsh. Nuk është e lehtë të thyhesh mes faqeve dhe faqeve. Kjo mënyrë detyruese e një lidhjeje të përsosur përcakton se cilësia e saj është më e mirë se e përsosura e lidhur pa procesin e qepjes, veçanërisht për librin e trashë, nëse faqet e brendshme janë më shumë se 32 faqet me ose më shumë se 157gsm letër arti ose 100gsm letër offset, ne rekomandojmë të bëjmë qepje dhe lidhje të përsosur.

 

Specifikim:

madhësi: 9*9 inç

Faqet: 172P

Materiale: Letër arti mbulim 350gsm gloss

                 Text-157gsm letër arti gloss

Ngjyrë: CMYK

Lidhja: lidhja perfekte me të qepura

Përfundojë sipërfaqe: Mbuloni me laminim mat dhe temën me spot UV.

 

Kuk Libër Udhëzues për printimin

Parashkruaj veprat artistike

Në mënyrë që të lehtësojë shtypjen me cilësi të lartë, veprat e artit preferojnë skedarë PDF 300dpi me skicë dhe shtojnë gjakderdhje 3 mm në CMYK.


Opsionet e letrës

Ka shumë opsione letre që janë në dispozicion me ne, përfshirë letër arti me shkëlqim, letër arti mat, C1S, C2S, letër kompensimi me trashësi të ndryshme dhe një numër letre të ndryshëm për zgjedhje.


Opsionet e sipërfaqes

Këto janë shumë opsione sipërfaqësorë që mund të zgjidhni për të krijuar librat tuaj të gatimit. Me petëzim shkëlqyes, petëzim mat, vend UV, vdesin prerja, stampim petë me ar, argjendi ose ngjyra të tjera, lustrim, etj.

DSC_0297DSC_0294_DSC0649_DSC0647_DSC0646

Si mund të merrni një kuotë?
Mirësi pls japin informacionin e mëposhtëm, ne do t'ju dërgojmë citat brenda 12 orë.
madhësi:customized
Faqet:customized
mbulesë:

Mbulesë e fortë-157 gmth shkëlqim / letër arti mat / leckë / lëkurë PU e montuar 2 mm / 2,5 mm / 3 mm dërrasë gri

Mbulesë e butë-200gsm / 250gsm / 300gsm / 350gsm shkëlqim / letër arti mat

i brendshëm:Lustër / letër arti mat-80gsm / 105gsm / 128gsm / 157gsm / 200gsm

Letër kompensimi-70gsm / 80gsm / 100gsm / 120gsm / 140gsm / 160gsm / 200gsm,etj.

Ngjyrë:B / W,CMYK,Ngjyra pantone,etj.
Mbarimi:Gloss / petëzim mat, vulosja e fletës së artë / argjendit / ngjyrës, Pika UV, lustrim me shkëlqim / mat, embossing / zhbllokimin, prerja, etj.
Lidhja:Lidhur me rastin / lidhës i fortë, lidhja perfekte, qepja e shalës, tel-o lidhës, lidhës i qepur, lidhja spirale, lidhja e lakut, etj.
Dëshmi:Provat e shtypjes dixhitale
moq:500copë
dorëzim:EXW,FOB,CIF,DDU, etj.
pagesë:T / T, PayPal, Western Union

Pse na zgjodhet ne

1). Ne jemi prodhues profesional të shtypjes & paketimin e mallrave.

2). Ne mund të ndihmojmë klientin të ofrojë burime të integruara të produkteve & shërbimet e menaxhimit të prodhimit nëse produkti del nga shtypja jonë & linja afariste e paketimit.

3). Klientët tanë mund të rrisin biznesin e tyre duke u përqëndruar në shitjet e tyre, strehimi i mallrave dhe shpërndarja ndërsa ne kujdesemi për blerjen e tyre në Kinë.

4). Marrëdhënia me klientin dhe menaxhimi i prodhimit janë faktorët kryesorë që sigurojnë blerjen e suksesshme të Kinës. Llogaria juaj do të menaxhohet nga menaxherët tanë profesionistë të projektit.

5). Dorëzimi i shpejtë.

6). Çmim i arsyeshëm.


Mbarimi

petëzim

DSC_0884TIM 图片 20190530113630
Gloss / Matt Laminatelustrim
Pika UV
tig1korsiTIM 图片 20190531101050
Vulosje petëembossingDebossing
未 标题 -7SAD10027_14img3
Prerja e VdesitKëndi i rrumbullakëtGrusht

Lidhja

imazhidetyrues i përsosurDSC_0900
Qepja e shalës
Lidhje perfekteLidhje perfekte me Sewn
img4
DeleRasti i lidhurLidhëse spirale / Wire-O

Pyetjet më të shpeshta

1.) Cila është diapazoni i produkteve tuaja?

Ne kryesisht prodhojmë afishe të personalizuara, var etiketat, etiketat e kujdesit për larjen, qese letre, çantë promovimi, qese dhuratash, kuti prej letre, kuti dhuratash, kuti kartoni, kuti e koruguar, libra, broshurë, poster, katalogu, printim i kartolinave, çdo gjë që ka të bëjë me shtypjen.

2.) Si mund ta filloj porosinë time??

Ju lutemi na kontaktoni dhe na lajmëroni kërkesën tuaj dhe specifikimin e porosisë tuaj, ne do të jemi sipas kërkesës tuaj për të ofruar çmimin tonë më të mirë për ju.

3.) Si t'i trajtojmë këto vepra arti??

Skedari më i mirë për vepra arti është PDF, IA, CorelDRAW, etj, 300 dpi

4.) A mund të kem një mostër para prodhimit në masë?

po, ne mund t'ju ofrojmë një mostër falas të produktit tonë aktual, nëse ju duhet të keni një mostër sipas artit tuaj, është në rregull të bësh një për ty, por do të të ngarkoj një kosto të vogël mostër.

5.) Sa kohë është koha jote e kthesës?

Kryesisht është 5-7 dite pune, nëse ajo'është një rend i madh, merr më shumë kohë, ne mund ta diskutojmë këtë në detaje.

6.) Si i dorëzoni mallrat??

Për porosi të vogël ne do të zgjedhim të anijes me ekspres, si DHL, FedEx, UPS, EMS, etj, rend i madh do të

zgjodhi të lundrojë me varkë.

7.) Si mund të paguaj për porosinë??

Ne kemi një pagesë fleksibël për klientin tonë, si L/C, T / T, Western Union, PayPal, Escrow, etj.


Printime LibriKinë ka pajisje të sofistikuara testimi dhe aftësi testimi,që mund të kryejë një inspektim gjithëpërfshirës në përputhje me kërkesat e klientit në mënyrë të pavarur. Klientët që provuan shërbimin tonë zakonisht janë 100% kënaqësi . Nëse në rast të ndodhë ndonjë problem i cilësisë ose gabime të shtypjes sepse ne do të premtojmë ribotim falas ose rimbursim të parave tuaja.  Siç e dimë kostoja e dorëzimit dhe pagesa e personalizuar së bashku janë shumë të shtrenjta për ju, rregullat e kompanisë sonë para se të dërgoni të mirat duhet të mbahen 100% atëherë del standarde me cilësi të lartë. Për t'u siguruar që çdo klient të marrë mallin të lumtur. Punonjësit tanë janë profesionistë në shtypshkronjë për shumë vite.  Printimi i LibritKina rregullisht kryen arsim dhe trajnim intensiv teknik, dhe të kalojë vlerësim të rreptë të aftësive operacionale për të siguruar cilësinë e punës dhe cilësinë e produktit.

 

Ne i kushtojmë vëmendje shërbimit të mirë pas shitjes dhe mund të merremi me reagimet e klientëve në kohë dhe me saktësi. Lehtëson klientët dhe #39;shqetësimet. Ne gjithmonë i përmbahemi cilësisë së pari, qëllimi i shërbimit të parë të klientit, dhe forcuar vazhdimisht konceptin e shërbimit të praktikuesve për t'u ofruar klientëve një shërbim perfekt. Si qëllimi ynë i madh është të mbajmë biznesin afat-gjatë me çdo klient. Dhe gjithashtu prezantoni shumë miq ose të afërm tuaj që kanë nevojë për shtyp për ne.

 

Me të egër mjedisi i tregut, në funksion të shkallës në rritje, në mënyrë që të përshtaten me ndryshimet e mjedisit ndërkombëtar.BibPrintingChina ka importuar me sukses ISO 9001:2008/Certifikimi i sistemit të menaxhimit të cilësisë QMS, "ISO 14001:2004/EMS" çertifikimi i sistemit të menaxhimit mjedisor, "OHSAS 18001:2007" çertifikimi i sistemit të menaxhimit të shëndetit në punë, "FSC-COC" çertifikimi i sistemit të menaxhimit të pyjeve dhe "ETI-Smeta" çertifikimi i sistemit të menaxhimit të përgjegjësisë sociale, "G7" çertifikimi i kontrollit të teknologjisë së ngjyrave, "BSCI" njohja e standardeve të përgjegjësisë shoqërore tregtare.

图片 2


Ne i kushtojmë shumë vëmendje cilësisë së paketimit. Siç e dimë librat dalin në një standard cilësor të përsosur, por paketat nuk janë të forta lehtë ndodhin dëmtime gjatë dorëzimit,kështu që efektet përfundimtare janë 0. Ajo që duam është që ju lejojmë të merrni librat tanë në mënyrë të shpejtë për të na dhënë tarifa të larta dhe për të rirenditur me ne herën tjetër. Ne do të kontrollojmë çdo hap shumë mirë për ju.

 Në kompaninë tonë, e gjithë paketa jonë duhet të jetë më e fortë se e zgjedhur nga kompania e transportit. Pjesa e brendshme me qese plastike të papërshkueshme nga uji + 5Kuti kartoni AA + paletë e gjelbër prej druri + rrip plastik i mbështjellë jashtë. 图片 1


Cilat janë hapat e bashkëpunimit

1: Na jepni hetim me email.

2: Citoni çmimin tuaj nga shitjet tona zakonisht në 1-2 orë në ditë pune.

3: Konfirmoni çmimin& vepra arti dhe Kontakt nënshkrues

4: Paguaj gjysmën e parë të parave

5: Bëni falas mostra dixhitale në derën tuaj nga DHL falas për konfirmim

6: Merrni vetëm miratimin tuaj të mostrës, atëherë filloni të rregulloni prodhimin masiv. Pasi filloi shtypjen, atëherë nuk mund të ndryshojë më. Nëse keni nevojë për ndryshim, atëherë ju duhet të mbuloni shpenzime shtesë.

7: Kur mbaron prodhimi masiv, ne do të bëjmë fotografi të qarta për konfirmimin tuaj. Pasi të keni konfirmuar se keni paguar bilancin.

8: Dërgesa nga deti ose ajri varet nga kërkesat tuaja.

9: Ju merrni libra, marrëveshja përfundoi.

 

Për hapa të tërë, ne do të garantojmë se mund t'i merrni librat në mënyrë të sigurt dhe të shpejtë dhe me cilësi të lartë. Nëse ndodh rastësisht ndonjë problem për shkak të nesh në këtë proces shtypi, ne premtojmë ribotim të lirë ose rimbursim të parave tuaja. Nëse gabimet kanë ndodhur nga fundi juaj, ne gjithashtu mund të ribotojmë nëse pranoni të paguani koston shtesë të printimit. 


<