(86)-15989226330

EN
Të gjitha kategoritë
Merr citim të personalizuar tani!!

Shtypshkronja e librit në tryezën e kafesë

Ti je këtu. : Në shtëpi>Të gjitha produktet>Shtypshkronja e librit>Shtypshkronja e librit në tryezën e kafesë

Na kontaktoni

(86)-15989226330

+(86) 755-4476810

sales@bookprintingchina.com

Rruga Yangang Nr.5, Distrikti Haizhu, Qyteti i Guangzhou, Provinca Guangdong, Kinë

  • https://www.bookprintingchina.com/upload/product/1567092032643988.jpg
  • https://www.bookprintingchina.com/upload/product/1567092032722725.jpg
  • https://www.bookprintingchina.com/upload/product/1567092025440474.jpg
  • https://www.bookprintingchina.com/upload/product/1567092026251936.jpg
  • https://www.bookprintingchina.com/upload/product/1567092025514250.jpg

Prodhuesi i Kinës Shtypshkronja e Librit të Tryezës së Kafesë me Ngjyra

Ky libër fotografik është projektuar me një sipërfaqe të fortë katrore, dhe kapaku përdorte një letër arti të shëmtisë me shëmtisë, dizajn i thjeshtë me një mënyrë lidhëse të shtyllës kurrizore katrore, që do ta bëjë librin më ekonomik. Cilësi e mirë me çmim më të ulët, është zgjedhja jote më e mirë.


MOQ:  500PCS

Lloji i printit: Printim kompensues

Stoqe letre: Letër e veshur me art; Letër e paketuar;Letër kompensate 

Rrugë lidhëse: Hardcover; Ngjitës i përsosur; E qepur me saddle;I lidhur me spirale; Teli-O i lidhur

Lloji i fundit: Laminim; Embos ose Debos; fletë; Die Cut

Formati i artit: PDF

TA PYESIM TANI

  • Detajet e produktit
  • Profili i kompanisë
  • Paketimi&Transporti
  • Hapat e porositjes

Prodhuesi i Kinës Shtypshkronja e Librit të Tryezës së Kafesë me Ngjyra

Ky libër fotografik është projektuar me një sipërfaqe të fortë katrore, dhe kapaku përdorte një letër arti të shëmtisë me shëmtisë, dizajn i thjeshtë me një mënyrë lidhëse të shtyllës kurrizore katrore, që do ta bëjë librin më ekonomik. Cilësi e mirë me çmim më të ulët, është zgjedhja jote më e mirë.


Specifikimi:

Madhësia: A4

Faqet: 264P

Material: Kapak-157gsm letër e veshur plush kartoni 3mm

               Letër e veshur me tekst-157gsm

Printim ngjyrash: CMYK

Lidhëse: çështja e lidhur

Surface Finish: Gloss Finish


Udhëzues për printimin e librit në tryezën e kafesë

1.  Prediko vepra arti

Në mënyrë që të lehtësojë printimin me cilësi të lartë, artwork prefer 300dpi PDF files with outline and add 3mm bleeding in CMYK.

2.  Opsionet e letrës

Ka shumë opsione letre janë në dispozicion me ne, duke përfshirë letër arti gloss, letër arti mat, C1S, C2S, letër kompensoj me trashësi të ndryshme dhe një numër letër të ndryshme për zgjedhje.

3.  Surface Options

Këto janë shumë opsione sipërfaqësorë që mund të zgjidhni për të krijuar librin tuaj të tavolinës së kafesë. Me laminim të shëmtisë, laminim mat, spot UV, vdesin duke prerë, stampim i fletëve me ar, argjendi ose ngjyra të tjera, varnishing, etj.

Guangzhou-Manufacturer-Wholesale-Customized-color-coffee-tabletëGuangzhou-Manufacturer-Wholesale-Customized-color-coffee-tabletëGuangzhou-Manufacturer-Wholesale-Customized-color-coffee-tabletëGuangzhou-Manufacturer-Wholesale-Customized-color-coffee-tabletëGuangzhou-Manufacturer-Wholesale-Customized-color-coffee-tabletë

Si mund të merrni një citim?
Pls me dashamirësi japin informacionin e mëposhtëm, ne do t'ju dërgojmë citim në 12 orë.
Madhësia:I bërë në mënyrë të përtaur
Faqet:I bërë në mënyrë të përtaur
Mbulim:

Mbulesë e fortë-157gsm gloss/matt art letër/pëlhurë/PU lëkurë e montuar 2mm/2.5mm/3mm bord gri

Mbulesë e butë-200gsm/250gsm/300gsm/350gsm gloss/matt art paper

Të brendshme:Gloss/matt art paper-80gsm/105gsm/128gsm/157gsm/200gsm

Offset paper-70gsm/80gsm/100gsm/120gsm/140gsm/160gsm/200gsm,ect.

Ngjyra:B/W,CMYK,Ngjyra pantone,ect.
Duke përfunduar:Laminim gloss/mat, stampim i fletëve të arit/argjendit/ngjyrave, Pika UV, gloss/varnishing mat, embossing/debossing, prerja e vdekjes, ect.
Lidhëse:Lidhës i çështjes/hardback, lidhës i përsosur, qepje e shalës, lidhës teli-o, lidhës i qepen, lidhëse spirale, lidhës i lak, ect.
Prova:Prova të printimit dixhital
MOQ:500pcs
Dorëzimi:EXW,FOB,CIF,DDU, ect.
Pagesa:T/T, PayPal, Western Union
PRODUKTET KRYESORE
_DSC1498DSC_1612DSC_0338
Libra fotografishLibra të fshehtëLibrat e gatimit
_DSC1035_DSC0555DSC_2111
Librat e borditRevistaFletoret/Revistat
Daily-Printing-Custom-Design-Schedule-AgendaDSC_2374_DSC1291
Lidhëse spirale/teli-OKalendarëtDuke luajtur kartat
DSC_1072Sintetik-mat-ngjitës-etiketë-letër-rolls-për
Librat e ngjyrosjesFletëpalosjeNgjitës


Shërbimet tona

1. Avantazhi i teknikës

Kemi makinën e shtypjes heidelberg me katër ngjyra., Komori, Mitsubishi, Makina shtypëse Heidelberg dhe pajisje të tjera më të avancuara për të siguruar efikasitetin dhe cilësinë e prodhimit.

2. Avantazhi i talenteve

Kompania fut aktivisht talente të teknologjisë së lartë dhe qindra mekanikë të lartë. Ndërkohë, ne kemi bashkëpunuar me shumë kolegje dhe kemi ngritur shtypshkronjat kryesore, në mënyrë që të kemi shumë punonjës profesionistë të futur çdo vit.

3. Avantazhi i përvojës

Kompania jonë ka më shumë se 20 përvoja e viteve në shtypshkronja. Kemi bashkëpunuar me shumë ndërmarrje të njohura. Ne kemi ndërtuar marrëdhënie biznesi afat-gjatë me ta dhe kemi grumbulluar përvojë shumë të pasur, gjë që na bën të jemi në gjendje të plotësojmë nevojat e klientëve të ndryshëm.


FABRIKA JONË

fabrikë

Pyetjet më të shpeshta.

1. Kur mund ta marr çmimin??
We usually quote within 24 disa orë pasi të marrim një hetim tuajin. Nëse je shumë urgjent për të marrë çmimin, ju lutem na telefononi ose na tregoni në emailin tuaj në mënyrë që ne do të shqyrtojmë përparësinë tuaj të hetimet.

2. A mund të marr një mostër për të kontrolluar cilësinë?
Samples are no problem, ne mund të zgjedhim disa mostra të ngjashme librash sipas kërkesës tuaj, you only need to pay a little shipping cost. Ne gjithashtu mund të printojmë një mostër për ju, but need to pay a little sample fee, por mostër tarifë do të jetë e deduktuar kur ju të bëni porosi në fabrikën tonë.

 

3.Sa kohë mund të pres për të marrë mostrat?

After you pay the sample charge and send us confirmed files, mostrat do të jenë gati për dorëzimin në 3-5 ditë. Mostrat do t'ju dërgohen nëpërmjet ekspresit dhe do të mbërrijnë në 5 ditë pune.

 

4. Po koha kryesore për prodhimin në masë?

Honestly, it depends on the order quantity, usually it takes about days for less than 5000pcs perfect binding book, for hardcover book it will takes about 15-18days for less than 5000pcs.

 

5. Çfarë's afat pagese?

Our company accepts Bank transfer and Western Union for mass production. Our payment term is 50% in advance, kur të mbarojë porosia masive ne do të bëjmë fotografi të qarta për konfirmimin tuaj dhe të pushojnë të paguara para ngarkesës.

LibriPrintingChina ka pajisje të sofistikuara testimi dhe aftësi testimi,që mund të kryejë një inspektim të plotë sipas kërkesave të klientëve në mënyrë të pavarur. Klientët e provuan shërbimin tonë zakonisht janë 100% kënaqësi . Nëse në rast se ndodh ndonjë problem i cilësisë ose gabim printim sepse ne do të premtojmë ribotim lirisht ose do të ripaguatojmë paratë tuaja.  Siç e dimë kostoja e dorëzimit dhe tarifën e porosisë shtojnë së bashku janë shumë të shtrenjta për ju, kompania jonë sundon para se të transportojmë të mirën duhet të mbajë 100% standard të lartë të cilësisë pastaj dalin jashtë. Për të bërë sure çdo klient merr mallin të lumtur. Punonjësit tanë janë profesionistë në shtypshkronja për shumë vjet.  BookPrintingChina rregullisht kryejnë arsimin dhe trajnimin teknik intensiv, dhe të kalojë vlerësimin strikt të aftësisë operacionale për të siguruar cilësinë e punës dhe cilësinë e produktit.

Ne i kushtojmë vëmendje shërbimit të mirë pas shitjes dhe mund të merremi me feedback-un e klientëve në kohë dhe me saktësi. Lehtëson klientët dhe #39;shqetësimet. Ne gjithmonë i përmbahemi cilësisë së pari, qëllimi i parë i shërbimit të klientëve, dhe të forcojnë vazhdimisht konceptin e shërbimit të praktikuesve për t'u ofruar klientëve një shërbim të përsosur. Si qëllimi ynë i madh është të mbajmë biznesin afat-gjatë me çdo klient. Dhe gjithashtu prezantoni shumë miq apo të afërm të tu që kanë nevojë për shtyp tek ne.

图片21564654029772471.png

Me të ashpërit mjedisi i tregut, duke pasur parasysh shkallën në rritje, në mënyrë që të përshtaten me ndryshimet e mjedisit ndërkombëtar. LibriPrintingChina ka importuar me sukses ISO 9001:2008/Çertifikimi i sistemit të menaxhimit të cilësisë QMS, "ISO 14001:2004/EMS" çertifikimi i sistemit të menaxhimit të mjedisit, "OHSAS 18001:2007" Çertifikimi i sistemit të menaxhimit të shëndetit në punë, "FSC-COC" çertifikimi i sistemit të menaxhimit të pyjeve dhe "ETI-Smeta" çertifikimi i sistemit të menaxhimit të përgjegjësisë shoqërore, "G7" çertifikimi i kontrollit të teknologjisë së ngjyrave, "BSCI" njohja e standardeve të përgjegjësisë shoqërore komerciale.


Ne i kushtojmë shumë vëmendje cilësisë së paketimit. Siç e dimë, librat dalin në një standard të përsosur cilësie, por paketat nuk janë të forta lehtë ndodhin dëme gjatë dorëzimit,në mënyrë që efektet përfundimtare të jetë 0. Ajo që duam është t' ju lëmë t' i merrni librat tanë me shpejtësi të sigurtë për të na dhënë norma të larta dhe të ri-ridërdojmë me ne herën tjetër. Ne do të kontrollojmë çdo hap shumë mirë për ju.

图片11564653643503807.png

 Në kompaninë tonë të gjitha paketat tona duhet të sigurohen më të forta pastaj të zgjedhura nga kompania e transportit detar. Brenda me qese plastike të pasterta + 5Karton i fortë AA + paletë druri të gjelbër + rrip plastik i mbështjellë jashtë. 


1: Na bëj një pyetje me email.

2: Citoni çmimin tuaj nga shitjet tona zakonisht në 1-2 orë në ditë pune.

3: Konfirmo çmimin& vepra arti dhe kontakti i shenjave

4: Paguaj gjysmën e parë të parave

5: Bëni mostra dixhitale falas në derën tuaj nga DHL lirisht për konfirmim

6: Vetëm merrni miratimin tuaj mostër pastaj filloni të organizoni prodhimin në masë. Sapo fillova shtypjen, atëherë nuk mund të ndryshojë më. Nëse keni nevojë për ndryshim atëherë ju duhet të mbuloni shpenzimet shtesë.

7: Kur prodhimi në masë ka mbaruar, ne do të bëjmë fotografi të qarta për ju konfirmimin. Pasi konfirmove se paguan bilancin.

8: Ngarkesa në det ose në ajër varet nga kërkesat tuaja.

9: Merr libra., marrëveshja mbaroi.

 QQ截 20190802163314

Për hapa të tërë ne do të garantojmë se ju mund t'i merrni librat në mënyrë të sigurtë dhe të shpejtë dhe në cilësi të lartë. Nëse ndodh ndonjë problem për shkak të nesh në këtë proces printimi, ju premtojmë të ribotojmë lirisht ose të ripërfundojmë paratë tuaja. Nëse gabimet kanë ndodhur nga fundi yt, mund të ribotojmë edhe nëse pranon të paguash kosto ekstra printimi. 


<