(86)-15989226330

EN
Të gjitha kategoritë
Merr citim të personalizuar tani!!

Shtypja e kalendarit

Ti je këtu. : Në shtëpi>Të gjitha produktet>Shtypja e kalendarit

Na kontaktoni

(86)-15989226330

+(86) 755-4476810

sales@bookprintingchina.com

Rruga Yangang Nr.5, Distrikti Haizhu, Qyteti i Guangzhou, Provinca Guangdong, Kinë

Shtypja e kalendarit

As an offset printing company we can provide comprehensive custom printing service of calendars for clients from global countries. Kemi stile kalendari si kalendarë muri, kalendarët e tavolinës, stitch kalendarë lidhës dhe kalendarë lidhëse spirale.

Disa kompani do t'i përdorin kalendarët si dhuratë promovimi, so the design is simple and price is cheap. Pa marrë parasysh se ju jeni një organizatë ose një ndërmjetës, ne do t'ju japim furnizim të shpejtë dhe shërbim të mirë.