(86)-15989226330

EN
Të gjitha kategoritë
Merr citim të personalizuar tani!!

Printim librash

Ti je këtu. : Në shtëpi>Të gjitha produktet>Printim librash

Na kontaktoni

(86)-15989226330

+(86) 755-4476810

sales@bookprintingchina.com

Rruga Yangang Nr.5, Distrikti Haizhu, Qyteti i Guangzhou, Provinca Guangdong, Kinë

  • https://www.bookprintingchina.com/upload/product/1567323499903152.jpg
  • https://www.bookprintingchina.com/upload/product/1567323493639978.jpg
  • https://www.bookprintingchina.com/upload/product/1567323494683884.jpg
  • https://www.bookprintingchina.com/upload/product/1567323496892219.jpg
  • https://www.bookprintingchina.com/upload/product/1567323498774114.jpg

Custom Printing Board Books Cardboard Paper Baby Books

Ky është një libër me kënde të rrumbullakosura për fëmijë.  Faqet janë bërë me letër të trashë, kostum për fëmijët. Cilësia është e fortë dhe e qëndrueshme, dhe çmimi është i lirë.  Nëse doni të dini më shumë rreth printimit të librit të bordit ju lutem mos hezitoni të na kontaktoni.


MOQ: 500PCS

Lloji i printit: Printim kompensues

Stoqe letre: Letër e veshur me art; Letër e paketuar; Letër kompensate 

Rrugë lidhëse: Hardcover; Ngjitës i përsosur; E qepur me saddle; I lidhur me spirale; Teli-O i lidhur

Lloji i fundit: Laminim; Embos ose Debos; fletë; Die Cut

Formati i artit: PDF

TA PYESIM TANI

  • Detajet e produktit
  • Profili i kompanisë
  • Paketimi&Transporti
  • Hapat e porositjes

Custom Printing Board Books Cardboard Paper Baby Books

Shumë njerëz do të dëshironin ta bënin librin e tyre të bordit në madhësi katrore, ne mund ta bëjmë librin tuaj të bordit në madhësinë e bërë në mënyrë të përtaur.  Ju mund të tregoni kërkesën tuaj të veçantë në lidhje me materialin, ose mund t'ju referojmë materialin e përshtatshëm sipas specifikimit të librit tuaj.


Përshkrimi

Madhësia: 6*6 inç

Faqet: 10P

Material: 350gsm card stock mounted 350gsm card stock

Printo: full color 

Lidhëse: libër bordi

Duke përfunduar: glossy lamination, round corner


Shtypshkronja e librit për fëmijët

Kur flet për #39;s, ne mendojmë për sigurinë. Letra dhe boja e përdorur për fëmijët's librat duhet të jenë eko-miqësore, nuk është dëm për shëndetin. Ne kemi shtypur shumë libra #39;s, ne dimë të bëjmë librin tuaj në cilësi të lartë dhe ta bëjmë printimin e ngjyrave të ndritshme dhe tërheqëse.

 

Për fëmijët ne kemi një përzgjedhje të gjerë të versioneve që ju të zgjidhni nga. Ata janë libra të përsosur ngjitës që lidhin fëmijët, qelq me qelq për fëmijë, libër për fëmijë të detyrueshëm, spiral& libër për fëmijë të lidhur me tel, libër bordi, hardcover libër bordit, 3D fëmijë libër etj. Librat e hardcover për fëmijë dhe librat e bordit janë më të admiruarit në serinë e librave për fëmijë. Ju mund të zgjidhni metodën më të përshtatshme lidhëse bazuar në moshën e përshtatshme të librit.

Printim i personalizuar-Material i trashë-dhe-Letër kartoniPrintim i personalizuar-Material i trashë-dhe-Letër kartoniPrintim i personalizuar-Material i trashë-dhe-Letër kartoniPrintim i personalizuar-Material i trashë-dhe-Letër kartoniPrintim i personalizuar-Material i trashë-dhe-Letër kartoni

Si mund të merrni një citim?
Pls me dashamirësi japin informacionin e mëposhtëm, ne do t'ju dërgojmë citim në 12 orë.
Madhësia:I bërë në mënyrë të përtaur
Faqet:I bërë në mënyrë të përtaur
Mbulim:

Mbulesë e fortë-157gsm gloss/matt art letër/pëlhurë/PU lëkurë e montuar 2mm/2.5mm/3mm bord gri

Mbulesë e butë-200gsm/250gsm/300gsm/350gsm gloss/matt art paper

Të brendshme:Gloss/matt art paper-80gsm/105gsm/128gsm/157gsm/200gsm

Offset paper-70gsm/80gsm/100gsm/120gsm/140gsm/160gsm/200gsm,ect.

Ngjyra:B/W,CMYK,Ngjyra pantone,ect.
Duke përfunduar:Laminim gloss/mat, stampim i fletëve të arit/argjendit/ngjyrave, Pika UV, gloss/varnishing mat, embossing/debossing, prerja e vdekjes, ect.
Lidhëse:Lidhës i çështjes/hardback, lidhës i përsosur, qepje e shalës, lidhës teli-o, lidhës i qepen, lidhëse spirale, lidhës i lak, ect.
Prova:Prova të printimit dixhital
MOQ:500pcs
Dorëzimi:EXW,FOB,CIF,DDU, ect.
Pagesa:T/T, PayPal, Western Union

Duke përfunduar

laminimi

DSC_0884TIMO20190530113630
Gloss/Matt LaminateVarnishing
Pika UV
tig1korsiTIMO 20190531101050
Stampim i fletëveEmbossingDebossing
未标题-7SAD10027_14img3
Prerja e vdekjesKëndi i rrumbullakëtGrusht

Lidhëse

figurëi përsosurDSC_0900
Qepje me saddle
Lidhje e përsosurLidhje e përsosur me qepen
img4
PalosÇështja e lidhurLidhëse spirale/teli-O

Pyetjet më të shpeshta

1.) Cila është rangu juaj i produktit?

Ne prodhojmë kryesisht ngjitës të personalizuar, hang tags, Etiketa për larjen e kujdesit, qese letre, çantë promocioni, çantë dhuratash, kuti letre, kuti dhuratash, kuti kartoni, kuti e koruguar, libra, broshurë, poster, katalog, printim i kartolinave, çdo gjë që ka të bëjë me shtypjen.

2.) Si mund ta filloj porosinë time??

Ju lutemi na kontaktoni dhe na lajmëroni kërkesën tuaj dhe specifikimin e porosisë tuaj, ne do të jemi sipas kërkesës tuaj për të ofruar çmimin tonë më të mirë për ju.

3.) Si t'i trajtojmë këto vepra arti??

Skedari më i mirë për vepra arti është PDF, IA, CorelDRAW, etj, 300 dpi

4.) A mund të kem një mostër para prodhimit në masë?

Po., ne mund t'ju ofrojmë një mostër falas të produktit tonë aktual, nëse ju duhet të keni një mostër sipas artit tuaj, është në rregull të bësh një për ty, por do të të ngarkoj një kosto të vogël mostër.

5.) Sa kohë është koha jote e kthesës?

Kryesisht është 5-7 ditë pune, nëse ajo'është një rend i madh, merr më shumë kohë, ne mund ta diskutojmë këtë në detaje.

6.) Si i dorëzoni mallrat??

Për porosi të vogël ne do të zgjedhim të anijes me ekspres, si DHL, FedEx, UPS, EMS, etj, rend i madh do të

zgjodhi të lundrojë me varkë.

7.) Si mund të paguaj për porosinë??

Ne kemi një pagesë fleksibël për klientin tonë, si L/C, T/T, Western Union, PayPal, Escrow, etj

LibriPrintingChina ka pajisje të sofistikuara testimi dhe aftësi testimi,që mund të kryejë një inspektim të plotë sipas kërkesave të klientëve në mënyrë të pavarur. Klientët e provuan shërbimin tonë zakonisht janë 100% kënaqësi . Nëse në rast se ndodh ndonjë problem i cilësisë ose gabim printim sepse ne do të premtojmë ribotim lirisht ose do të ripaguatojmë paratë tuaja.  Siç e dimë kostoja e dorëzimit dhe tarifën e porosisë shtojnë së bashku janë shumë të shtrenjta për ju, kompania jonë sundon para se të transportojmë të mirën duhet të mbajë 100% standard të lartë të cilësisë pastaj dalin jashtë. Për të bërë sure çdo klient merr mallin të lumtur. Punonjësit tanë janë profesionistë në shtypshkronja për shumë vjet.  BookPrintingChina rregullisht kryejnë arsimin dhe trajnimin teknik intensiv, dhe të kalojë vlerësimin strikt të aftësisë operacionale për të siguruar cilësinë e punës dhe cilësinë e produktit.

Ne i kushtojmë vëmendje shërbimit të mirë pas shitjes dhe mund të merremi me feedback-un e klientëve në kohë dhe me saktësi. Lehtëson klientët dhe #39;shqetësimet. Ne gjithmonë i përmbahemi cilësisë së pari, qëllimi i parë i shërbimit të klientëve, dhe të forcojnë vazhdimisht konceptin e shërbimit të praktikuesve për t'u ofruar klientëve një shërbim të përsosur. Si qëllimi ynë i madh është të mbajmë biznesin afat-gjatë me çdo klient. Dhe gjithashtu prezantoni shumë miq apo të afërm të tu që kanë nevojë për shtyp tek ne.

图片21564654029772471.png

Me të ashpërit mjedisi i tregut, duke pasur parasysh shkallën në rritje, në mënyrë që të përshtaten me ndryshimet e mjedisit ndërkombëtar. LibriPrintingChina ka importuar me sukses ISO 9001:2008/Çertifikimi i sistemit të menaxhimit të cilësisë QMS, "ISO 14001:2004/EMS" çertifikimi i sistemit të menaxhimit të mjedisit, "OHSAS 18001:2007" Çertifikimi i sistemit të menaxhimit të shëndetit në punë, "FSC-COC" çertifikimi i sistemit të menaxhimit të pyjeve dhe "ETI-Smeta" çertifikimi i sistemit të menaxhimit të përgjegjësisë shoqërore, "G7" çertifikimi i kontrollit të teknologjisë së ngjyrave, "BSCI" njohja e standardeve të përgjegjësisë shoqërore komerciale.

Ne i kushtojmë shumë vëmendje cilësisë së paketimit. Siç e dimë, librat dalin në një standard të përsosur cilësie, por paketat nuk janë të forta lehtë ndodhin dëme gjatë dorëzimit,në mënyrë që efektet përfundimtare të jetë 0. Ajo që duam është t' ju lëmë t' i merrni librat tanë me shpejtësi të sigurtë për të na dhënë norma të larta dhe të ri-ridërdojmë me ne herën tjetër. Ne do të kontrollojmë çdo hap shumë mirë për ju.

图片11564653643503807.png

 Në kompaninë tonë të gjitha paketat tona duhet të sigurohen më të forta pastaj të zgjedhura nga kompania e transportit detar. Brenda me qese plastike të pasterta + 5Karton i fortë AA + paletë druri të gjelbër + rrip plastik i mbështjellë jashtë. 

1: Na bëj një pyetje me email.

2: Citoni çmimin tuaj nga shitjet tona zakonisht në 1-2 orë në ditë pune.

3: Konfirmo çmimin& vepra arti dhe kontakti i shenjave

4: Paguaj gjysmën e parë të parave

5: Bëni mostra dixhitale falas në derën tuaj nga DHL lirisht për konfirmim

6: Vetëm merrni miratimin tuaj mostër pastaj filloni të organizoni prodhimin në masë. Sapo fillova shtypjen, atëherë nuk mund të ndryshojë më. Nëse keni nevojë për ndryshim atëherë ju duhet të mbuloni shpenzimet shtesë.

7: Kur prodhimi në masë ka mbaruar, ne do të bëjmë fotografi të qarta për ju konfirmimin. Pasi konfirmove se paguan bilancin.

8: Ngarkesa në det ose në ajër varet nga kërkesat tuaja.

9: Merr libra., marrëveshja mbaroi.

 QQ截 20190802163314

Për hapa të tërë ne do të garantojmë se ju mund t'i merrni librat në mënyrë të sigurtë dhe të shpejtë dhe në cilësi të lartë. Nëse ndodh ndonjë problem për shkak të nesh në këtë proces printimi, ju premtojmë të ribotojmë lirisht ose të ripërfundojmë paratë tuaja. Nëse gabimet kanë ndodhur nga fundi yt, mund të ribotojmë edhe nëse pranon të paguash kosto ekstra printimi. 

<