Ние сме отворени и го враќаме производството како и обично . Ние ќе ги испечатиме и испорачаме вашите производи на време. Добредојдовте во испратете ни е-пошта,ние ќе ви одговориме за 2 часа, Ви благодарам.

(86)-15989226330

EN
Сите Категории
Добијте обичај Цитат сега!!

Систем за проверка на квалитетот

Ти си тука : дома>за нас>Систем за проверка на квалитетот

Контактирајте не

(86)-15989226330

+(86) 755-4476810

sales@bookprintingchina.com

Улицата Јанганг бр.5, Област Хаижу, Градот Гуангжу, Провинција Гуангдонг, Кина

Печатење книги Кина има софистицирана опрема за тестирање и можности за тестирање,што може да изврши сеопфатна инспекција независно од барањата на клиентот. Клиентите ја пробаа нашата услуга обично 100% задоволство . Доколку во случај се случи некој проблем со квалитетот или грешки во печатењето, затоа што ние ќе ветиме слободно повторно печатење или ќе ви ги вратиме парите.  Како што знаеме, цената за испорака и надоместокот што се додаваат заедно се многу скапи за вас, нашата компанија правила пред испорака на добра мора да се задржи 100% тогаш излезе висок стандард за квалитет. За да бидете сигурни дека секој клиент среќно ја добива стоката. Нашите вработени се професионални во печатењето многу години.  Кина редовно спроведува техничко интензивно образование и обука, и да помине строга проценка на оперативната способност за да се обезбеди квалитетот на работата и квалитетот на производот.


Ние обрнуваме внимание на добрата услуга по продажбата и можеме навремено и прецизно да се справиме со повратните информации на клиентите. It relieves customers'worries. Ние секогаш прво се придржуваме до квалитетот, прва услуга на клиентите, и постојано да го зајакнуваме концептот за услуги на практичарите за да им обезбедиме на клиентите совршена услуга. Бидејќи нашата голема цел е одржување на долгорочна соработка со секој клиент. И, исто така, запознајте ни ги вашите пријатели или роднини на кои им треба печатење.


Со жестокото пазарно опкружување, во поглед на растечката скала, со цел да се прилагоди на промените на меѓународното опкружување.BookPrintingChina успешно увезе ISO 9001:2008/Сертификација на системот за управување со квалитет QMS, "ISO 14001:2004/ЕМС" сертифицирање на системот за управување со животната средина, "OHSAS 18001:2007" сертифицирање на системот за управување со професионално здравје, "FSC-COC" forest management system certification and "ETI-Smeta" сертифицирање на системот за управување со социјална одговорност, "G7" сертификација за контрола на технологија во боја, "BSCI" признавање на стандардите за комерцијална одговорност.