Ние сме отворени и го враќаме производството како и обично . Ние ќе ги испечатиме и испорачаме вашите производи на време. Добредојдовте во испратете ни е-пошта,ние ќе ви одговориме за 2 часа, Ви благодарам.

(86)-15989226330

EN
Сите Категории
Добијте обичај Цитат сега!!

Услови на плаќање

Ти си тука : дома>Најчесто поставувани прашања>Услови на плаќање

Контактирајте не

(86)-15989226330

+(86) 755-4476810

sales@bookprintingchina.com

Улицата Јанганг бр.5, Област Хаижу, Градот Гуангжу, Провинција Гуангдонг, Кина

Кои се условите и сметката за плаќање?

Нашите услови за плаќање се 50% однапред, остатокот платен пред пратката со банкарски трансфер. 

Доколку е помалку од 2000 американски долари за да заштедите провизија за банкарски трансфер, ве советуваме да плаќате едновремено. 

Ние прифаќаме банкарски трансфер само за износ за масовна нарачка, не прифаќа кредитни картички. За примерок плаќање помалку од 200usd прифаќаме paypal. 

 

Нашата продажба ќе направи ПИ ​​со сите детали за книгата и банкарската сметка за потврда за вас. Откако ќе платите половина, ќе направиме бесплатна бесплатна испорака на дигитален примерок со DHL, за прво да потврдите, а потоа ќе организираме масовно производство. Кога ќе заврши масовната нарачка, ќе ви испратиме јасни слики за повикување, тогаш плаќате салдо, ние ја организираме пратката.