Ние сме отворени и го враќаме производството како и обично . Ние ќе ги испечатиме и испорачаме вашите производи на време. Добредојдовте во испратете ни е-пошта,ние ќе ви одговориме за 2 часа, Ви благодарам.

(86)-15989226330

EN
Сите Категории
Добијте обичај Цитат сега!!

Начин на пакување

Ти си тука : дома>Најчесто поставувани прашања>Начин на пакување

Контактирајте не

(86)-15989226330

+(86) 755-4476810

sales@bookprintingchina.com

Улицата Јанганг бр.5, Област Хаижу, Градот Гуангжу, Провинција Гуангдонг, Кина

Кој е вашиот начин на пакување?

Ние посветуваме големо внимание на квалитетот на пакувањето. Како што знаеме, книгите излегуваат во совршен стандард за квалитет, но пакетите не се силни, лесно се случуваат оштетувања при испорака,така што крајните ефекти се 0. Она што го сакаме е да ви овозможиме да ги добиете нашите книги безбедно брзо за да ни дадете високи цени и да ги нарачате редовите со нас следниот пат. Ние ќе ги контролираме сите чекори многу добро за вас. 

_6594 година

 Во нашата компанија, целиот наш пакет мора да биде сигурен дека е најсилен, потоа избран од шпедитерска компанија. Внатрешноста со водоотпорна пластична кеса + 5АА силен картон + зелена дрвена палета + пластичен појас завиткан надвор.