Ние сме отворени и го враќаме производството како и обично . Ние ќе ги испечатиме и испорачаме вашите производи на време. Добредојдовте во испратете ни е-пошта,ние ќе ви одговориме за 2 часа, Ви благодарам.

(86)-15989226330

EN
Сите Категории
Добијте обичај Цитат сега!!

Печатење списание

Ти си тука : дома>Сите производи>Печатење списание

Контактирајте не

(86)-15989226330

+(86) 755-4476810

sales@bookprintingchina.com

Улицата Јанганг бр.5, Област Хаижу, Градот Гуангжу, Провинција Гуангдонг, Кина

Печатење списание

Печатење списание.

Списанието е вид на навремено читање, и релативно брзо се ажурира. Има месечно списание, квартално списание, и годишно списание. Според одредени упатства за уредување, собира и објавува дела на многу автори.

Поради широката читателска публика на списанието, привлекува многу производители да ги објавуваат и рекламираат своите производи и да ги добијат очекуваните профити. Ако сакате да создадете списание, ние сме добар избор за вас.

Можете да ни ги испратите деталите за вашето списание, во кое ќе ви одговориме 12 часа. За сите клиенти, ние ќе направиме доказен примерок за нив прво потврда пред масовно производство, откако ќе добиете ваше одобрување, ќе ви завршиме списанија многу 7 дена. Дајте ни цел да ја соберете одличната услуга за клиенти заедно со квалитетно печатење списанија.