Ние сме отворени и го враќаме производството како и обично . Ние ќе ги испечатиме и испорачаме вашите производи на време. Добредојдовте во испратете ни е-пошта,ние ќе ви одговориме за 2 часа, Ви благодарам.

(86)-15989226330

EN
Сите Категории
Добијте обичај Цитат сега!!

Водечко време

Ти си тука : дома>Најчесто поставувани прашања>Водечко време

Контактирајте не

(86)-15989226330

+(86) 755-4476810

sales@bookprintingchina.com

Улицата Јанганг бр.5, Област Хаижу, Градот Гуангжу, Провинција Гуангдонг, Кина

Кое е вашето време на производство?

За печатење книги со меки вообичаено трае 12 дена, за книги со тврда обвивка обично траат 15 дена. Конечното време на производство зависи од вашата количина и вашите побарувања за книги. 

 

Ако вашата потреба е итна, Ве советувам да ни кажете на вашето време за водство, како што ќе ни кажете кога ќе ги имате последните уметнички дела, и кога ти требаат? Тогаш, нашата продажба ќе провери кај фабриката и компанијата за испорака дали можеме да го исполниме вашето време или не. Ако времето е во ред, тогаш ја земаме вашата нарачка, ако не можеме нема да го земеме. Ние ја земаме вашата нарачка, ќе се осигураме дека ќе ја добиете 100% на време. Ние нема да ви предизвикаме проблеми во време, ќе дозволиме фабриката да го забрзува производството од ден на ноќ за вас, и ова е бесплатно. Без дополнителни трошоци. 

Во меѓувреме, ако вашата нарачка е достава на големо и не може да стигне на време по морски пат, ве советуваме однапред да испратите мала количина по воздушен пат, додека одмор превозот по море, што може да направи да стигнете на време и да ви заштеди пари.