Ние сме отворени и го враќаме производството како и обично . Ние ќе ги испечатиме и испорачаме вашите производи на време. Добредојдовте во испратете ни е-пошта,ние ќе ви одговориме за 2 часа, Ви благодарам.

(86)-15989226330

EN
Сите Категории
Добијте обичај Цитат сега!!

Фабрички опрема

Ти си тука : дома>за нас>Фабрички опрема

Контактирајте не

(86)-15989226330

+(86) 755-4476810

sales@bookprintingchina.com

Улицата Јанганг бр.5, Област Хаижу, Градот Гуангжу, Провинција Гуангдонг, Кина

 • Дизајнерски тим

 • Хајделберг машина за печатење

 • Проверка на бојата

 • Автоматска машина за шиење

 • Работилница за печатење

 • Машина за ламинирање

 • Машини за печатење

 • Тим за продажба

 • Напредни машини за печатење

 • Преклопни машини

 • Машина за сечење хартија

 • Автоматска машина за врзување на лепак

 • Врзи за автоматско спојување на седлото

 • Работилница за CTP

 • Бесплатни фумигациски дрвени палети